Haber

Türk Fenomen Ekim Kaya, ABB’de Saldırıya Uğradı: Darp Sonrası Lamborghini’si Çalındı

Türk Fenomen Ekim Kaya, ABB'de Saldırıya Uğradı: Darp Sonrası Lamborghini'si Çalındı

Bir girişimci olarak bilinen Ekim Kaya, yaşamını sürdürdüğü ABD’de saldırıya uğradı. İki kişinin saldırısına uğrayan Kaya’nın lüks Lamborghini‘si de çalındı. Araç kısa bir zaman sonra kaza yapmış halde bulunmuş olsa da Kaya’ya kimlerin ve niçin saldırdıkları şu an için bilinmiyor.

Cuma günü New York’ta yaşanan kazayla ilgili konuşan Kaya, bir mobiletin aracına çarparak, aynasını kırdığı ve olayların da bunun üzerine başladığını ifade etti. Aracındaki hasarı konuşmak için aşağıda indiğini söyleyen Kaya, hırsızların 100 dolar önerge ettiğini ama kendisinin bu teklifi kabul etmediğini, zira yerine koyma parça ücretinin işçilik hariç 2400 dolar tuttuğunu söylediğini, bunun üstüne de arbede yaşandığını ifade ediyor.

“Önce dirsek, sonradan tekme yedim”

Ekim Kaya

Arbede esnasında önce dirsek yediğini söyleyen Ekim Kaya, bu dirseğin etkisiyle yere düştüğünü, ardından da tekmelenmeye başladığını açıklama ediyor. Kısa bir arbede sonunda da saldırganlardan biri Lamborghini’yle diğeri ise kullandıkları mobiletle kaçmış. Olayın bir polis merkezine fazla yakın yerde yaşandığı ancak polislerin, Lamborghini’nin hızına yetişemedikleri için birincil etapta hiçbir şey yapamadıkları ifade ediliyor.

Aracın son hali az daha kullanılamaz durumda

Ekim Kaya'nın Lamborgini'si

Ekim Kaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda aracın 4 saat daha sonra, durum yerinden 16 kilometre uzaktan bulunduğunu açıklama ediyor. Aracın son hali ise yukarıdaki fotoğrafta da görülebileceği üzere iç sızlatan türden. Ancak araç bulunmuş olsa da Kaya’ya saldıran şahıslar, hala yakalanamadılar.

Comments
To Top