Haber

Trendyol’dan Satış Rekoru Açıklaması: 72 Saatte 8 Milyon Sipariş Aldık

Trendyol’dan Satış Rekoru Açıklaması: 72 Saatte 8 Milyon Sipariş Aldık

Kasım ayının gelmesiyle birlikte dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de değişik indirim kampanyaları düzenleniyor. Pandeminin sürecinin de etkisiyle birlikte bu kampanyalar, en fazla da N11, Hepsiburada ve Trendyol gibi ülkemizdeki e-ticaret platformlarına yaradı. Hatta Trendyol, iş ortaklarına yaptığı bir açıklamada 72 saatte 8 milyon sipariş aldığını belirtti.

Trendyol tarafından yapılan açıklamalara tarafından “Süper İndirim Günleri” olarak isimlendirilen kampanyalar zarfında, siteye gelen ziyaret sayısı 220 milyonu aştı. Ayrıca kullanıcılar, kampanyanın birincil üç günde 20 milyondan artı ürün siparişi verdiler. görünüşe göre tüketiciler, kasım başta Trendyol elde etmek üzere e-ticaret platformlarının kasım ayı kampanyalarını bu sene da ciddi anlamda önemsediler.

İşte Trendyol’un meslek ortaklarına yaptığı o açıklama

Trendyol

Elbette bu cins kampanyalar, tekrar tekrar olduğu gibi en çok kargo şirketlerini zorladı. Kullanıcıların Ekşi Sözlük’te yaptığı paylaşımlara göre bir takım tüketiciler, kargolarının kendilerine ulaşacaklarından bile muhakkak değiller. Hem Trendyol’da satış yapmakta olan bir takım satıcılar da kargo sistemlerinin kapatıldığını, ciddi sorunların yaşanmakta olduğunu belirtiyorlar. 

sırası gelmişken Trendyol’un “Süper İndirim Günleri”, bayağı koşullarda 9-12 Kasım tarihlerini kapsıyordu. Ancak anlaşılan kampanya bugün de devam ediyor. Eğer şu sıralar arayışta olduğunuz bir mahsul varsa, burada yer alan haberimizi kullanarak indirime giren ürünlerden farkında olabilirsiniz. Oysa fiyatların anlık olarak değişebileceğini hatırlatalım.

Comments
To Top