Haber

Trendyol’da Bugün İndirime Giren 10 Teknolojik Ürün

Trendyol’da Bugün İndirime Giren 10 Teknolojik Ürün

Yakın zamanda Avrupa’da hizmet vermeye başlayan ve şimdilik İstanbul’de yemek yemek servisi sunan Trendyol, Kasım ayına özel indirim dönemine giriş yaptı, sitedeki bazı teknolojik ürünlerde yerinde fırsatlar oluştu. Dilerseniz listeye geçmeden önce, Trenyol’un Süper İndirim Günleri kapsamındaki tüm elektronik ürünlerine buradan göz atabilirsiniz.

Her ne kadar son aylardaki kur dalgalanmaları nedeni ile kampanyalı fiyatlar, geçtiğimiz ayın alışılagelmiş fiyatlarına yakın olsa da değerlendirilebilecek seçenekler mevcut. Sizler için olabildiğince yerinde fiyatlara sahip ürünler seçerek listeledik.

NOT: Listede yer alan ürünlerin indirim oranları ve fiyatlarını Trendyol belirlemiş olup bu oran ve fiyatlar, kampanya süresi içerisinde metamorfoz gösterebilir.

%5 indirim: Huawei Band 4 akıllı bileklik

honor band 4

Eski fiyat: 186,85 TL Yeni fiyat: 177,51 TL

Huawei’nin Mi Band gibi serilerle rekabet ürünü olan Band 4 bilekliği, fiyat açısından da daha yerinde bir alternatif olarak karşımızda. Şüphesiz adım sayar, yürek sensörü gibi alışık ve klasikleşmiş özelliklere sahip. Ayrı spor modları ile biyometrik data takibi yapabiliyor. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

%5 indirim: Dexim 20.000 mAh powerbank

dexim powerbank

Eski fiyat: 96,90 TL Yeni fiyat: 92,06 TL

Yerinde fiyatlı portatif yük cihazı arayanlar için ideal bir mahsul olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün muadilleri 120 TL üstünde fiyatlara sahipken 100 TL aşağıda satışa sunulması manâlı bir üstünlük, buradan ulaşabilirsiniz.

%5 indirim: Apple Airpods 2. Tür Bluetooth kulaklık

airpods 2. nesil

Eski fiyat: 1.239 TL Yeni fiyat: 1.177,05 TL

Trendyol’daki fiyat değişimi çok artı görünmese de öteki sitelerde 1.299 TL civarı etikete sahip olduğunu anlatmak mümkün. AirPods Pro’nun bir daha aşağı modeli olarak nitelendirebileceğimiz bu kulaklıklar, ayrıca ses keza de mülâkat performansı ile piyasanın en iyilerinden birisi. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz. 

%5 indirim: Haylou T15 powerbank özellikli Bluetooth kulaklık

haylou t15

Eski fiyat: 178,80 TL Yeni fiyat: 169,86 TL

Piyasadaki en gözde kulaklıklardan birisi olan Haylou T15, 2250 mAh dahili bataryası ile küçük de olsa yerine koyma bir portatif sıkıntı cihazı. çok büyük bir oranda indirime girmese de iyi bir kulaklık arayanlar değerlendirebilirler. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Trendyol’da indirime giren diğer teknolojik ürünler:

%5 indirim: Apple iPhone 11 64 GB beyaz – 7.148,75 TL %5 indirim: Xiaomi Redmi 9a 32 GB gri – 2.042,50 TL %5 indirim: QCY T7 Bluetooth kulaklık – 135,76 TL %5 indirim: Oppo Enco W31 Bluetooth kulaklık  – 458,85 TL %5 indirim: Xiaomi Mi Band 4C zeki bileklik – 122,55 TL %10 indirim: Yui Selfie ışığı – 25,20 TL

Trendyol üzerinden saptama edebildiğimiz teknolojik ürünler şimdilik bunlarla sınırlıydı. Eğer dişe dokunur diğer indirimler yakalarsak sizleri farkında olan edeceğiz. Son olarak, listedeki oran ve fiyatların Trendyol kadar belirlendiğini ve kampanya süresi içerisinde küçük değişimler yaşayabileceklerini belirtelim.

Comments
To Top