Haber

Trendyol, Kargo Teslimi İçin Yeni Seçeneği ‘Teslimat Noktası’nı Duyurdu

Trendyol, Kargo Teslimi İçin Yeni Seçeneği 'Teslimat Noktası'nı Duyurdu

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından olan Trendyol, siparişini kapısına gelene dek beklemek istemeyen kullanıcıları için yeni bir teslimat seçeneğini hizmete sunuyor. Buna kadar Trendyol kullanıcıları artık siparişlerini evde beklemek yerine anlaşmalı teslimat noktalarından ya da kargo otomatlarından alabilecekler.

Sizlerin de bildiği üzere alışılmış teslimat yöntemine kullanıcılar sipariş esnasında sisteme, kargoyu teslim alacakları bir adres giriyorlar ve kargo, çeşitli aktarmalardan sonra bu adrese teslim ediliyor. Yeni teslimat seçeneğinde ise kullanıcılar kayıtlı bir adres ayrıntıları ile belirtmek yerine ayrı teslimat noktalarından birini seçerek siparişlerini teslim alabiliyorlar.

Trendyol’dan “Teslimat Noktası”nı seçen kullanıcılara 20 TL indirim kuponu

trendyol teslimat noktası

Evde teslimat yerine teslimat noktasında teslimatı tercih etmek kullanıcılara bazı avantajlar getiriyor. En büyük menfaat, kargoların teslimat noktasına eve kıyasla daha önce varması. Hem kullanıcılar, kargoları teslimat noktasına ulaştığında istedikleri gün ve saatte teslim alabiliyorlar. aynı zamanda Trendyol, teslimat noktası seçeneğini seçen kullanıcılara 20 TL indirim kuponu da sunuyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda yer alan Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar, ”81 ilde 2500’e yakın teslimat noktasına ulaştık. Sene sonunda bu sayıyı 5000’e çıkaracağız. Türkiye’nin dört bir yanına daha artı teslimat noktası için çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Comments
To Top