Haber

TP-Link’in yeni Kasa Akıllı Kapı Zili tıpkı bir Nest Kapı Zili gibi görünüyor

TP-Link’in yeni Kasa Akıllı Kapı Zili tıpkı bir Nest Kapı Zili gibi görünüyor

TP-Link, bugün Kasa serisinin bir parçası olarak, markanın birincil akıllı kapı zilinin başlığını içeren bir dizi yeni akıllı konut cihazını duyuruyor. Kasa Zeki Kapı Zili 1080p video çeker, insanları ve diğer hareketli nesneleri ayırt edebilir ve görüntüleri bir microSD karta veya buluta kaydedebilir. Kapıda biri olduğunda sahipleri uyaran bir iç mekan ziliyle eşleştirilmiştir.

Kapı zili, zeki kapı zilleri söz konusu olduğunda epeyce şıktır. Tepede bir kamera ve altta zili araklamak için bir düğme ile nispeten kompakt bir cihaz gibi görünüyor. Benzer baklava biçimli, siyah üzerine beyaz tasarıma temelde daha şık bir yaklaşım getiren Nest’in Hello Doorbell ile yaklaşık olarak benzer görünüyor.

Hemen Şimdi bir fiyatlandırma veya çıkış tarihi değil. TP-Link, 2021’de bir ara satışa sunulacağını söylüyor.

TP-Link, bu yıl mahsul yelpazesine bir dizi başka zeki ev cihazı ekliyor ve güncelliyor. sinyâl özellikler arasında 2K’da aralıksız tescil yapabilen, geceleri “tam renkli” video sürüklemek için bir “yıldız ışığı” sensörü içeren ve microSD veya bulut depolamaya tescil yapabilen yeni bir dış mekan kamerası var. Kasa Spot Pan Tilt kamera da 2K video ile güncelleniyor. TP-Link, hareketle etkinleşen bir dimmer ve güncellenmiş bir üç yollu anahtar dahil edinmek üzere iki ışık kısma seçeneği daha ekliyor. Hem, sadece tek bir prize sahip yeni bir dış mekan akıllı prizi var. Bu cihazların da yılın ilerleyen zamanlarında fiyatlandırmanın sonra açıklanması bekleniyor.

Yeni Kasa ürünlerinin yanı sıra TP-Link, Wi-Fi’yi destekleyen birincil birkaç yönlendirici de dahil elde etmek üzere yaklaşan yönlendiricilerinden bazılarını duyurdu. 6E.

Comments
To Top