Haber

Top Gear, Yılın Otomobilini Açıkladı: Yeni Land Rover Defender

Top Gear, Yılın Otomobilini Açıkladı: Yeni Land Rover Defender

Dünyanın en popüler otomobil dergileri arasında bulunan TopGear, 2020 TopGear.com Ödülleri’nin (2020 TopGear.com Awards) kazananlarını geçtiğimiz günlerde açıkladı. “Yılın Otomobili” (Car of The Year) ödülünün sürpriz bir modele gittiğini söyleyebiliriz. 

Land Rover’ın bugüne kadarki en enerjik ve yetenekli 4×4 modeli olan yeni Land Rover Defender, Yılın Otomobili ödülünün sahibi olurken; bunun yanı sıra “Durdurulamaz Zorlama” (Unstoppable Force) ödülünü de almaya başladı.

2020 TopGear.com Ödülleri Yılın Otomobili: Land Rover Defender

land rover

2020 TopGear.com Ödülleri kazananlar

Yılın Hatchback Modeli: Toyota GR Yaris Maksimum Beklenen Otomobil: BMW M3 Yılın Büyük Kasaba İçi Otomobili: Honda e Yılın Süper SUV’si: Aston Martin DBX Yılın lüks otomobili: Rolls-Royce Ghost Yılın “oyun değiştiren” otomobili: Volkswagen ID.3 Yılın performans otomobili: Porsche 911 Turbo S Yılın “gürültülüsü”: Ferrari 812 GTS Yılın Yankı-Savaşçısı: Ferrari SF90 Yılın Crossover’ı: Ford Puma Yılın Üreticisi: Ford Yılın Pist Silahı: Mercedes-AMG GT Black Series Yılın Retro Kahramanı: Volvo P1800 Cyan Yılın Durdurulamaz Gücü: Land Rover Defender Yılın Kahramanı: Lewis Hamilton Yılın Otomobili: Land Rover Defender

land rover defender

Varsayım edebileceğiniz üzere Land Rover Defender için yılın otomobili almak çok da kolay olmadı. Editörler, ikonik arabulucu Namibya Çölü ve Londra şehir trafiği gibi iki farklı sürüş koşullarında deneme etti. Üstün arazi yeteneklerinin yanına büyük kasaba içinde sunmuş olduğu konforlu, pratik ve güvenli sürüş özellikleriyle en yüksek notları toplayan Yeni Land Rover Defender, bu nedenle keza Durdurulamaz Zorlama ayrıca de Yılın Otomobili ödüllerinin sahibi oldu.

Comments
To Top