Haber

Tom Holland, Spider-Man 3’ün Setinden İlk Fotoğrafı Paylaştı

Tom Holland, Spider-Man 3'ün Setinden İlk Fotoğrafı Paylaştı

Tom Holland’ın Peter Parker olarak karşımıza çıktığı Spider-Man serisi, 17 Aralık 2021 tarihinde üçüncü filmiyle karşımıza gelecek. Ancak filmin çıkmasına henüz bu dek uzun bir zaman varken film hakkında her geçen gün yeni ve heyecan verici teferruat ortaya çıkıyor veya paylaşılıyor.

Bugün de Spider-Man 3 hakkında yeni bir paylaşım, başrol oyuncusu Tom Holland göre Instagram üzerinden yapıldı. Tom Holland, kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Spider-Man kostümüyle arkasından mavi perdenin bulunduğu yeni filmin setinde çekilen fotoğrafa yer verdi. Paylaşım, Spider-Man 3’ün setinden yapılan ilk paylaşım oldu.

Tom Holland’ın çift maskeli paylaşımı:

tom holland spider-man

Fotoğrafı görebilen böylece fazla Marvel Sinematik Evreni hayranı büyük bir heyecan yaşadı. Fakat Spider-Man 3 filminin setinden paylaşılan bu fotoğrafta film hakkında maalesef başka hiçbir detay yer almıyordu. Tom Holland ise paylaşımını sadece “Maske takın, ben iki tane takıyorum” ifadesiyle paylaştı.

Şu noktada Marvel Studios ve Sony’nin yeni Spider-Man filmi hakkındaki detayları epeyce iyi koruduğunu söyleyebiliriz. Fakat şirketlerin bu çabası bile filmi iple çekmemizi karşılayan dağıtılmış iddiaların ortaya atılmasına engel olamamıştı. Bu iddiaların en büyüğüyse önceki Peter Parker’lar Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın da yapımda yer alacağı iddiasıydı.

spider-man

Filmde Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange olarak yer alacağı daha önce doğrulanmıştı. Filmin hikâyesi hakkında atılan iddiaya göreyse Doctor Strange, düşman tehdidini alt etmek için 3 Peter Parker’ı da bir araya getirecekti. Üç Peter’ın da filmde yer alacağı iddiası daha önce Jamie Foxx’un Electro olarak filmde yer alacağının açıklanmasıyla da ortaya atılmıştı.

Heyecanla beklediğimiz yeni film 21 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek olsa da Sony, filmin birincil bakışını ne vakit göreceğimizi de açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamada şirket, bu sene bitmeden ilk bakışı göreceğimizi belirtti. Önceki filmlerin ilk bakışları aralık aylarında yayınlanmıştı.

Comments
To Top