Haber

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 Setinde Sosyal Mesafe İhlal Edilince Çileden Çıktı (Küfür Kıyamet)

Tom Cruise, Göremiz Tehlike 7 Setinde Sosyal Mesafe İhlal Edilince Çileden Çıktı (Küfür Kıyamet)

Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) 7 çekimleri ve gösterim tarihi,  Covid-19 sebebiyle ertelenen filmler arasında yer alıyordu. Çekimler bitmiş başladıktan sonradan ise filmin başrol oyuncusu Tom Cruise, çekimlerin her tarafta ertelenmemesi adına ekipte yer alan herkesi salgından gözetmek için özel bir gemi zeka satın almıştı. 

Tom Cruise, bu kadar yoğun önlemler almasına rağmen sette sosyal uzaklık kurallarına uymayan personelleri görünce hemen hemen çileden çıktı. Set çalışanlarına aleyhinde ağza alınmayacak sözler sarf eden deneyimli oyuncunun küfür ve hakaret batmış konuşmasının ses kaydı ise basına sızdırıldı.

“Özür kabul etmiyorum”

Tom Cruise Görevimiz Tehlike

Tom Cruise, Warner Bros stüdyolarında gerçekleştirilen film çekimleri sırasında, iki personelin sosyal uzaklık kurallarına uymadan çalıştığını gördü. Sinirlerine hakim olamayan aktör; “Bu yaptığınızı bir daha görürsem kendinizi kapının önünde bulursunuz” türünden, ancak aynı zamanda ağır hakaretler içeren söylemlerde bulundu. 

Tom Cruise, şüphesiz özür kabul etmeyeceğini, kendi yarattığı imkanlar bir uçtan bir uca Hollywood’un çekimlere geri dönebildiğini belirtiyor. Personellere tehditler savunan Cruise, herhangi bir kişinin aynı hatayı tekrarlaması halinde anında kovulacağını dile getirdi. Oyuncuların ve ekipte çalışanların sağlığını koruma altına alabilmek için 670.000 dolar harcayan aktör, bu filmin birçok kişiye ekmek kapısı olduğunu da hatırlattı. 

Tom Cruise, set ekibinde şok yaratan açıklamalarında; “Hollywood’da çalışan herkes bizim sayemizde evine para götürebiliyor. Böyle yapmaya devam ederseniz halk müziği sizin yüzünüzden aç kalacak. Sırf siz güvende olun diye vaktimi sigorta şirketleri ve yapımcılarla konuşarak geçiriyorum. Kurallara uymadığınızı bir daha görürsem buradan s****** gidersiniz.” tarzında ağır küfür taşıyan ifadelerde bulundu.

Comments
To Top