Haber

Tom Cruise, Göremiz Tehlike 7 Setinde Sosyal Mesafe İhlal Edilince Çileden Çıktı (Küfür Kıyamet)

Tom Cruise, Göremiz Tehlike 7 Setinde Sosyal Mesafe İhlal Edilince Çileden Çıktı (Küfür Kıyamet)

Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) 7 çekimleri ve gösterim tarihi,  Covid-19 nedeniyle ertelenen filmler aralarında yer alıyordu. Çekimler her yerde başladıktan sonradan ise filmin başrol oyuncusu Tom Cruise, çekimlerin tekrar ertelenmemesi adına ekipte bulunan herkesi salgından korumak için özel bir gemi zeka satın almıştı. 

Tom Cruise, bu dek yoğun önlemler almasına rağmen sette sosyal mesafe kurallarına uymayan personelleri görür görmez az daha çileden çıktı. Set çalışanlarına karşısında ağza alınmayacak sözler sarf eden tecrübeli oyuncunun küfür ve hakaret dolu konuşmasının ses kaydı ise basına sızdırıldı.

“Özür kabul etmiyorum”

Tom Cruise Görevimiz Tehlike

Tom Cruise, Warner Bros stüdyolarında gerçekleştirilen film çekimleri sırasında, iki personelin sosyal uzaklık kurallarına uymadan çalıştığını gördü. Sinirlerine baskın olamayan aktör; “Bu yaptığınızı yeniden görürsem kendinizi kapının önünde bulursunuz” türünden, oysa bununla beraber ağır hakaretler içeren söylemlerde bulundu. 

Basına sızdırılan ses kaydında Tom Cruise, kuşkusuz özür kabul etmeyeceğini, kendi yarattığı imkanlar tamamen Hollywood’un çekimlere geri dönebildiğini belirtiyor. Personellere tehditler savunan Cruise, herhangi bir kişinin benzer hatayı tekrarlaması halinde hemen kovulacağını dile getirdi. Oyuncuların ve ekipte çalışanların sağlığını koruma altına alabilmek için 670.000 dolar harcayan aktör, bu filmin çoğu kişiye ekmek kapısı olduğunu da hatırlattı. 

Comments
To Top