Haber

TOGG’dan Gövde Gösterisi: Üretim Tesisinin Son Durumu Gösterildi Video

TOGG'dan Gövde Gösterisi: Üretim Tesisinin Son Durumu Gösterildi Video

Türkiye’nin uzun zamandır tartıştığı meselelerinden bir parça başına olan yerli otomobille ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Otomobili ürün haline getirecek olan şirketler grubu “Türkiye’nin Otomobili Teşebbüs Grubu” (TOGG) kadar yapılan açıklamalarda, Gemlik’teki imal tesisi için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği ifade edildi. Twitter üzerinden yapılan açıklamalarda, üretim tesisinin son durumuna ilişkin de değerlendirmelerde bulunuldu.

TOGG’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, üretim tesisi için 245 bin metreküp kazı yapıldığı ifade edildi. Bu tedarik, 7 bin 630 adet konteyneri toprakla doldurmaya yetiyor. aynı zamanda 11 olimpik havuzu dolduracak dek dolgu ile İstanbul’dan Çanakkale’ye uzanacak dek zemin kuvvetlendirme kolonu yapıldığı ifade edildi. 

“Vücut biriminin esas güçlendirme çalışmalarının yüzde 90’ı tamamlandı”

TOGG

TOGG kadar yapılan açıklamalarda, Gemlik’teki imal tesisinin son durumuna ilişkin de açıklamalarda bulunuldu. Yetkililer, boya ve enerji işlerinden sorumlu olacak birimlerin peşinde cisim birimlerinden sorumlu olacak birime ait yerin kuvvetlendirme çalışmalarının da yüzde 90’ının tamamlandığı açıklama edildi. TOGG’un yaptığı paylaşıma tarafından incelemeler, planlandığı şekilde devam ediyor gibi görünüyor.

bu arada her sene düzenlenen MÜSİAD EXPO etkinlikleri, bu yıl bir ilke ev sahipliği yapıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezin’de bugün itibarıyla başlayan fuar, yerli otomobile de konut sahipliği yapıyor. Fuar katılımcıları, yerli otomobile dair önemli bileşenlere dair bilgileri, bu fuar kapsamında görebiliyorlar.

İşte TOGG’un yaptığı o paylaşıma ait video

Comments
To Top