Haber

TikTok Türkiye, Parlayan Yıldızlar Yarışmasının 20 Finalistini Açıkladı

TikTok Türkiye, Parlayan Yıldızlar Yarışmasının 20 Finalistini Açıkladı

“Parlayan Yıldızlar” kampanyasıyla müziğin yeni yeteneklerini keşfetmek için kullanıcılarını müzikal performanslarını sergilemeye ağırlama eden TikTok, Avrupa Müzik iş birliğiyle  2-15 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdiği yarılmanın 20 finalistini açıkladı. Parlayan Yıldızlar yarışmasına kayıt yaptıran kullanıcılar, yarışmaya benzersiz müzik eserleri ile katılmışlardı.

Parlayan Yıldızlar yarışmasının Jüri üyeleri arasında DJ Serdar Ayyıldız, müzik sanatçısı Hakan Menguç, müzik grubu Sufleband, ünlü şarkıcılar Aydilge Sarp, Özgün Şanslı, Gökcan Sanliman ve müzik yapımcısı, besteci ve laf yazarı Tarık İster bulunuyor. Jürinin belirlemiş olduğu 20 finalist, TikTok Live üzerinden yapılacak özel Yeni Yıl Gecesi etkinliğinde davetli olarak yer alma fırsatı bulacak. Hem ilk 50’ye giren tüm katılımcılar özel hediyelere sahip olacaklar.

tiktok

Yarışmayla ilgili açıklamalarda yer alan TikTok, müziğe yeni başlayanlar da dahil almak üzere çoğu müzisyen eserlerini paylaşmak ve kitlelere varmak için TikTok’taki potansiyeli gördüğünü ifade ederken; son zamanlarda uyarı çeken Ceren Cennet, Ece Mumay, Fatih Bulut ve Kimbureyhan gibi isimlerin TikTok üzerinden geniş kitlelere ulaştığını açıklama etti.

TikTok Parlayan Yıldızlar yarışmasının 20 finalisti

Merve Özbağış Ahsen Ertosun Manesya Merve Araz Kadir Türk Zehra Cücük Melissa Demet Telli Mina Aydoğdu Güneş Gül Ömer Ağaya Efe Kurtuldu Didem Kübra Sal Burcu Kaya Yusuf Kılıç Merve Rabia Gülören Ebru Buşra Köroğlu

Comments
To Top