Haber

TikTok, Ratatouille müzikalinin encore performansına ev sahipliği yapıyor

TikTok, Ratatouille müzikalinin encore performansına ev sahipliği yapıyor

Ratatouille TikTok müzikali, Pazar gecesi her şeyin başladığı platformda bir encore performansı için geri dönecek. TikTok, The Actors Fund için çoktan 1 milyon dolardan artı para toplayan çevrimiçi Yılbaşı Günü’ne giriş yapan müzikal akışının başka bir gösterisine ev sahipliği yapıyor.

Müzikal, besteciler, hayranlar, set tasarımcıları, müşteriler ve koreografların 2007 Disney / Pixar animasyonu etrafında yapı edilen kurgusal “misafir etme” için müzikal sayılar yaratmasıyla geçtiğimiz birkaç ayda TikTok’ta bir araya geldi. film. Arkasında Aralık ayında Seaview Productions, gösteriyi TikTok ile birlikte ürettiğini duyurdu. Disney / Pixar onayını verdi ve eğlence, kitle kaynaklı şarkıları icra etmek için büyük Broadway isimlerini çekti.

Wayne Brady Django’yu, Andrew Barth Feldman Linguini’yi oynuyor, Ashley Park yaklaşık olarak Colette rolünü çalıyor, Andre de Shields Anton Ego’yu, Adam Lambert Emile’yi ve Tituss Burgess, Remy’yi, hoş yemeklerin tadı. Müzikleri 20 parçalık Broadway Sinfonietta orkestrası sağladı.

Ziyafet, çoğunlukla tiyatro eleştirmenlerinden zinde eleştiriler aldı; New York Times, “aptalca, fazla tabakalı bir şımartma” olarak nitelendirdi ve Los Angeles Times, müzikal tiyatronun geleceğinin nasıl görünebileceğini gösterdiğini söyledi.

Encore, saat 20: 00’da TikTok’ta canlı yayınlanacak ve TikTok, görüntüleyenlerin bir dilekçe içi bağış etiketi aracılığıyla The Actors Fund’a bağış yapabileceğini söylüyor.

Comments
To Top