Haber

TikTok, 2020 Yılının En Çok İzlenen Viral Videosunu Açıkladı

TikTok, 2020 Yılının En Çok İzlenen Viral Videosunu Açıkladı

Son dönemlerin en popüler video paylaşım uygulamalarından biri haline gelen TikTok, ülkemiz de dahil olmak üzere dünya genelinde epeyce yüksek indirme sayılarına sahip. Kullanıcıların çektikleri kısa videoları takipçileriyle paylaşması üstüne kurulu olan platformda birbirinden bambaşka binlerce içerik türü bulunuyor.

2020 yılını oldukça hareketli geçiren ve popülerliğini iyiden iyiye artıran dilekçe, geride bıraktığımız yılın farklı kategorilerdeki en popüler videolarını duyurdu. Son dönemlerin yükselen isimlerinden Bella Poarch’ın paylaştığı ‘M to the B’ ise yılın viral videosu oldu.

2020’nin viral videosu:

Geride bıraktığımız yıl TikTok’ta o kadar çok video paylaşıldı oysa bunlardan bazıları, diğerlerinin aksine bütün dünyada yayıldı ve viral ülkü geldi. Bunlar arasından Bella Poarch’ın paylaştığı ‘M to the B’ videosu 2020’de milyonlarca kişiye ulaşarak yılın viral videosu oldu. Ağustos ayında yayınlanan video, şimdiye kadar 530 milyondan pozitif izlendi.

TikTok’un en popüler viral listesindeki öteki videolar arasında Will Smith’in Wipe It Down videosu ve Julian Bass’ın “Favori süper kahramanınız kim?” isimli özel efekt videosu yer alıyor.

Şirketin en iyi içerik oluşturucular listesinde Charli D’Amelio başı çekerken, Addison Rae ve Noah Beck gibi isimler de listede yer alıyor. Platformdaki meşhur isimler arasında Jason Derulo zirvede otururken, Kylie Jenner ve Lizzo ünlü rapçiyi peşine düşüp takip ediyor.

anlaşılan TikTok’un 2020 Top 100 listesi, uygulamadaki enleri bütün anlamıyla sıralamaktan ziyade platformun ne dek hareketli bir yıl geçirdiğini gösteriyor. TikTok’un öbür kategorilerdeki en popüler videoları derlediği listenin tamamına taramak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Comments
To Top