Haber

The Witcher Dizisinin 2. Sezonundan Set Fotoğrafları Geldi

The Witcher Dizisinin 2. Sezonundan Set Fotoğrafları Geldi

Geçtiğimiz günlerde Netflix, yılbaşını bir The Witcher eğlencesine çevirmek için Witchmas adını verdiği bir etkinlik düzenlemişti. Bu etkinlikte hayranlar, platformdan bir sürpriz talebinde bulunmuştu. Netflix bu talebe cevap verdi.

Dizinin kamera ardından 3 farklı kare paylaşıldı. Bu sahneler doğru dizinin bizim görmediğimiz yüzünde neler olduğuna şahitlik etme şansına sahip oluyoruz. Görseller serinin hayranları için epeyce sinyâl. 

Seyircilerin seçimi

witcher madalyonları

The Witcher devlete ait Twitter hesabından hafta sonu yapılan 2. sezon paylaşımının peşinde dizinin takipçileri, %67,5 oranında “sürpriz yasasını” kullanmak istediklerini belirtmişti. Dizinin başındaki ad olan Lauren S. Hissrich, sahne arkasında görüntüler paylaşmıştı.

Yapılan paylaşımda “Bugün, kaderi seçtiniz. Daha önceki Witcherları onurlandırın, acilen merakla etrafınıza bakın ve bırakın merakınız keşfetsin.” ifadeleri yer aldı. Ayrıca The Witcher internet sitesinde bir interaktif harita yüklendi. “Witchmas’ın 6 günü” ifadesi, oylamaların sonuçlarına göre haritaya yeni şeyler eklenebileceğini gösteriyor. 

hemen haritada bulunan “Geçmişi onurlandırmadan Kıta’da ilerleyemezsiniz.” ifadesi de bu görüşü destekliyor. Böylece The Witcher izleyicileri kendilerine hangi bilgilerin sunulacağına kendileri karar veriyor.

Yeni anket yayınlandı

Comments
To Top