Dizi & Film

The Walking Dead 10.sezon Netflix’de Ne Zaman Yayınlanacak?

The Walking Dead 10.sezon Netflix'de Ne Zaman Yayınlanacak?

Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan The Walking Dead 10.sezon’un Netflix’de ne zaman yayınlanacağını merak ediyor musunuz?
Zombi dizileri içinde en popüler ve en kaotik yapımlardan biri olan The Walking Dead konusunda spekülasyonlar devam ediyor.
Şu ana kadar FX’de tüm sezonları yayınlanan The Walking Dead’i Netflix’de takip edenler dizinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.
FX’den ziyade Netflix’de daha fazla izlenen dizinin tekrar bölümlerini FX’de bulabilmek çok zor.
Dizinin 10.sezonunun bitmesi üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine yakınken hala Netflix’de diziyi bulamayan kullanıcılar, Şikayet Var gibi sitelerde Netflix hakkında şikayette bulunuyor.

Ancak üzücü haberi vermek zorundayız keza işin içinde “telif” hakları var.
FX ve BluTV’nin The Walking Dead, Vikings gibi yapımların Türkiye’de yayınlama haklarını almasından dolayı The Walking Dead konusunda Netflix Türkiye kullanıcıları beklemek zorunda kalacaklar.

Özellikle FX’in dünya genelinde yayın haklarına sahip olduğu The Walking Dead, 10.sezonunun Netflix‘e yakın bir tarihte gelmesi hayal gibi duruyor.

Rick and Morty gibi yapımların Türkiye’de yayın haklarında herhangi bir yayıncı kuruluşta bulunmadığı için Netflix kolaylıkla yayın yapabiliyor.
Aynı durum The Walking Dead için geçerli değil. Şu anda The Walking Dead’i online olarak yayınlayabilen tek kuruluş BluTv.

 

Comments
To Top