Haber

The Mandalorian’ın Sezon Finalinde Yeni Bir Star Wars Spin-off’u Duyuruldu

The Mandalorian'ın Sezon Finalinde Yeni Bir Star Wars Spin-off'u Duyuruldu

Geçtiğimiz yılın sonunda yayınlanan 8 bölümlük birincil sezonuyla hayatımıza çabuk bir giriş yapan Star Wars dizisi The Mandalorian, geçtiğimiz aylarda başlayan ve bugün sezon finali yapan ikinci sezonuyla çoğu izleyiciden bütün anekdot almayı başardı. Bilhassa ikinci sezon final bölümü izleyenlerin tüylerini diken diken ederken, yeni bir spin-off yapımın da habercisi oldu.

belli ki önümüzdeki dönemlerde, seride İmparatorluk ve Jabba the Hutt için çalışan bir kelle avcısı olan Boba Fett’i konu edinen yeni bir üretim izleyicilerin karşısına çıkacak. Bölümün sonunda yazdığına göre yeni yapım, önümüzdeki yılın aralık ayında yine Disney+ ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yazımıza devam etmeden önce bundan sonraki kısmın son bölümle ilgili spoiler içerdiğini belirtelim.

Yeni bir Star Wars spin-off’u: The Book of Boba Fett

Boba Fett

Geçtiğimiz hafta düzenlenen ‘Investor Day’ etkinliğinde Disney, önümüzdeki dönemlerde hayata geçirilecek yeni Star Wars yapımlarının bir listesini açıklamıştı. 2023 yılında yayınlanacak Rogue Squadron filmi ve Obi-Wan Kenobi dizisi hayranları heyecanlandırmayı başarırken, Boba Fett’in listede yer almaması ise bazılarının dikkatinden kaçmamıştı.

Derhal anlıyoruz ki Disney, en büyük sürprizlerinden birini sona saklamış. The Mandalorian’ın 16. bölümünde son dakika sürprizi olarak görünen Boba, Tatooine’de Jabba The Hutt’ın Sarayı’nı Bib Fortuna’dan devralırken görülüyor. Gerisinde The Book of Boba Fett’in Aralık 2021’de geleceği gösteriliyor.

Boba Fett’i merkezine alacak spin-off yapımla ilgili bilinenler şimdilik sınırlı. Oysa geçtiğimiz kasım ayında yayınlanan bir rapor, dizinin çekimlerine çoktan başlandığını bahis ediyordu. Ne yazık ancak elimizdeki bilgiler şimdilik iddiadan öteye gidemiyor ve daha fazlası için beklemekten başka çaremiz yok. Yapıma dair yeni teferruat ortaya çıkarsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yaşanacak gelişmelerden farkında olan edinmek için takipte kalın.

Comments
To Top