Haber

The Mandalorian’ın 3. Sezonunun 2021 Yılında Yayınlanacağı Doğrulandı

The Mandalorian'ın 3. Sezonunun 2021 Yılında Yayınlanacağı Doğrulandı

Star Wars evreninin birincil live action (canlı aksiyon) dizisi olarak karşımıza çıkan The Mandalorian, geçtiğimiz yılın sonunda yayınlanan 9 bölümlük ilk sezonuyla izleyicilerden tam anekdot almayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni bölümleriyle ikinci sezona başlayan üretim, görünürde hiç sürat kesmeden 3. sezonuyla yoluna devam edecek.

Dizinin yeni sezon onayı, Disney+ Slovakya tarafından yayınlanan bir videodan geliyor. Disney+ Slovakya YouTube kanalından “2021’de neler olacak?” başlığıyla yayınlanan videoda, The Mandalorian’dan sahneler de yer alıyor. Listede ayrıca WandaVision ve Marvel Studios Loki gibi yapımlar da bulunuyor.

The Mandalorian’ın 3. sezonu, beklenenden daha erken gelebilir:

The Mandalorian’ın 3. sezonu için tasarım departmanlarında ön prodüksiyonun şimdiden başladığını zaten biliyorduk. Bunun yanı sıra Disney’in yıl sona ermeden önce Star Wars serisinin yeni sezon prodüksiyonuna başlamayı planladığını geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Yayınlanan bu son video ise 3. sezonun ekranlarımıza beklenenden daha erken gelebileceği anlamına geliyor.

Disney+’ın en sevilen orijinal içeriklerinden biri olan The Mandalorian’ın yaratıcısı Jon Favreau da geçtiğimiz günlerde 3. sezonun prodüksiyon aşamasıyla ilgili umut verici açıklamalarda bulundu. Bu yılın başlarından beri yeni sezonun senaryosu üstünde çalıştığı bilinen Favreau, yaptığı açıklamada amacının prodüksiyonu sene sonundan önce başlatmak olduğunu dokundurma etmiş ve bu sürecin devamlı COVID-19 salgınından etkilenmeyeceğini belirtmişti.

Disney+, The Mandalorian’ın 3. sezonunu 2021 yılında yayınlamayı planlasa da şirketin daha önce buna aynı planlarda değişikliğe gittiğini unutmamak gerekiyor. Bu noktada birincil etapta 2020 yılı sona ermeden önce yayınlanacağı duyurulan ancak yayın tarihi sonradan Ocak 2021’e ertelenen WandaVision’ı misal gösterebiliriz.

Comments
To Top