Haber

Tesla Sahipleri, Yeni Güncellemeyle Arasında Gaz Çıkarma Sesinin de Olduğu Yeni Korna Seslerine Kavuştu

Tesla Sahipleri, Yeni Güncellemeyle Arasında Gaz Çıkarma Sesinin de Olduğu Yeni Korna Seslerine Kavuştu

Dün akşam saatlerinde Tesla otomobil kullanıcıları, tatil dönemine özel yeni bir güncelleme aldı. Elon Musk tarafından da detayları paylaşılan bu güncellemeyle birlikte Tesla sahipleri, bundan böyle araçlarının korna sesini oldukça gülünç seslerle değiştirebilecekler. Bu, güncellemeyle gelen “Boombox” modu doğru olacak.

Otomobillerdeki “Toybox” bölümünün aşağı bulunabilecek yeni özellik, vasıta sahiplerinin kornalarını gaz çıkarma, beğeni ve keçi sesleriyle değiştirmelerini sağlıyor. Diğer Taraftan seçilen ses sadece vasıta içinde değil, vasıta haricen hoparlörleri olan Tesla sahipleri tarafından vasıta dışına da verilebiliyor.

Özel sesler de yüklenebiliyor:

tesla

Dahası yeni güncellemenin getirdiği eğlenceli özellikler sadece bununla da sınırlı değil. Tesla kullanıcıları, araçlarının kornalarına bastıklarında arabulucu sürerken veya araç Summon ile hareket ederken hangi sesi dahil etmemek istediklerini de ayarlayabiliyorlar. Bir De bu ses, vasıta sahiplerine sunulan seslerin yanı sıra istenilen herhangi bir ses olabiliyor.

Comments
To Top