Haber

Tek Şarjla 9 Gün Kullanım Sunan Xiaomi Mi Watch Lite Duyuruldu

Tek Şarjla 9 Gün Kullanım Sunan Xiaomi Mi Watch Lite Duyuruldu

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, geçtiğimiz ay duyurulan Redmi Watch’un baştan markalandırılmış versiyonu da diyebileceğimiz Xiaomi Mi Watch Lite’ı resmi olarak duyurdu. Xiaomi, Mi Watch Lite için devlete ait bir fiyat etiketi açıklamamış olsa da cihazın bir fiyat/performans ürünü olması bekleniyor.

320×320 piksel çözünürlüğe sahip 1,4 inçlik bir LCD ekran ile gelen Xiaomi Mi Watch Lite, 230 mAh’lik bataryası ile standart kullanımda 9 güne dek, GPS spor modunda ise 10 saat dek tek şarjla tatbik süresi sunuyor. Xiaomi’nin açıklamalarına tarafından Mi Watch Lite’ta 11 bambaşka spor modu bulunuyor.

Xiaomi Mi Watch Lite, standart kullanımda tek şarjla 9 gün kullanılabiliyor

xiaomi mi watch lite

Kalp atış hızı izleme, uyku takibi, solunum egzersizleri, arama yanıtlama, bildirim kontrolü, hava durumu bilgisi ve müzik çalar kontrolü gibi özellikler sunan Mi Watch Lite, keza 5 ATM’ye dek suya ve toza karşısında dayanıklılığa da sahip.

Xiaomi Mi Watch Lite’ın en dikkat çekici özelliklerinden biri de 120’den pozitif saat arayüzüne sahip olması. Böylece kullanıcılar, daha kişisel bir akıllı saat deneyimi yaşayabiliyorlar. Cihaz, Android’de Xiaomi Wear, iOS’te ise Xiaomi Wear Lite uygulaması ile kullanılıyor. Haberimizin başında da aktardığımız üzere Xiaomi, Mi Watch Lite için bir fiyat açıklamadı ancak yaklaşık olarak benzer ürün olan Redmi Watch, 40 dolar (takriben 315 TL + vergiler) fiyat etiketine sahipti.

Comments
To Top