Haber

Tek Şarjla 21 Gün Kullanılabilen Akıllı Saat ZTE Watch Live Duyuruldu

Tek Şarjla 21 Gün Kullanılabilen Akıllı Saat ZTE Watch Live Duyuruldu

Çinli zeki telefon üreticisi ZTE, en yeni giyilebilir teknoloji ürünü ZTE Watch Live’ı duyurdu. Keza tasarım hem de yazılım özellikleriyle fiyatına tarafından epeyce “donanımlı” bir akıllı saat olarak karşımıza meydana çıkan ZTE Watch Live, keza çoğu zeki saatin sahip olduğu “şarj” sorununu da yaşamıyor.

1,3 inç büyüklüğünde, 240×240 piksel çözünürlük sunan bir TFT ekran ile gelen ZTE Watch Live, kare şeklinde bir tasarıma sahip. Akıllı saat, 7/24 yürek atış hızı izleme, kandaki oksijen değerini ölçme ve uyku takibi gibi özellikler sunmasına rağmen tek çok miktar ile kullanıma bağlı olarak 14 ile 21 gün arasında başvuru süresi sunabiliyor.

ZTE Watch Live, IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor

zte waych live

ZTE Watch Live, uygun fiyatlı bir akıllı saat olmasının dezavantajını kablosuz temas teknolojisinde gösteriyor. Zira cihazda Bluetooth 5.0 yerine Bluetooth 4.2 temas bulunuyor. Cihazın en kayda değer özelliklerinden biri ise IP68 sertifikası bir uçtan bir uca suya ve toza karşısında iyi bir koruma sunması.

12 bambaşka spor modunu takip edebilen ve arama yanıtlama, bildirimleri kontrol etme, mesajları okuma, müzik çalar kontrolü gibi bayağı şartlarda akıllı telefondan gerçekleştireceğiniz öyle fazla eylemi bir saat üzerinden gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan ZTE Watch Live, 35 dolar (takriben 272 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olacak.

Comments
To Top