Haber

Tek Koluyla CS:GO Oynayan Kadın Twitch Yayıncısı Viral Oldu

Tek Koluyla CS:GO Oynayan Kadın Twitch Yayıncısı Viral Oldu

Sıradan şartlar aşağıda hepimiz klavye ve fareyi sağ ve sol kollarımızla farklı bir şekilde yönetiyoruz. Ama Porketiz’li bir Twitch yayıncısı Kika ‘xirilikika’ Martins, geçtiğimiz gün paylaşılan bir videoyla birlikte viral oldu. Zira Twitch yayıncısı, sahip olduğu engelden nedeniyle hem fareyi hem de klavyeyi tek koluyla yönetiyor ve bunu epeyce iyi yapıyordu.

Twitch yayıncısını meşhur eden video bir Reddit kullanıcısı kadar paylaşıldı. Reddit kullanıcısı, platformda yaptığı paylaşımda “Tek kollu bir kadına aleyhinde oynuyordum ve bu yaşandı.” ifadesine yer vererek kadın yayıncıyı meşhur edecek klibi gösterdi. Klipte Kika Martins’in tek kolla Counter Strike: Global Offensive oynadığı ve hemen hemen hiç zorlanmadığı gözüküyordu.

Tek koluyla rakiplerini daha aşağı ediyor:

tek kol csgo

Yayından alınan kesintide Kika Martins, rakip oyuncuları vurmak için klavye ve fare arasında sürekli geçiş yapıyor, hareket ederkense ayrıca klavyeyi hem de fareyi aynı anda kullanıyordu. İlerleyen saniyelerde Kika, bir rakibini Desert Eagle kullanarak vurmayı başardı. Daha sonraysa MP9 silahını eline alarak ikinci rakibi de yere serdi.

Bu videoyla birlikte viral olan Kika Martins’in Twitch kanalında bulunan bilgiye takriben kendisi çocukken ciddi bir felç geçirmişti. Geçirdiği bu felç Kika’nın vücudunun %60’ını kullanamamasına yol açmıştı. Kika, o günden bugüne kadar her şeyi tek koluyla gerçekleştirmek zorunda kalmıştı.

22 yaşındaki genç Twitch yayıncısı şimdi Twitch’te 5.825 takipçiye sahip. Kendisi yalnızca Portekizce yayın yapıyor ve bu dili bilenlere hitap ediyor olsa da paylaşılan ve viral hâle gelen bu video onu böylece fazla birey göre bilinir yapmıştı. Bizler de kendisine yayınlama hayatında başarılar diliyoruz.

Comments
To Top