Haber

TCL’nin NXTPAPER tableti gözleri yormaz

TCL’nin NXTPAPER tableti gözleri yormaz

TCL, şirketin “ekran ve kağıdın sanatsal bir kombinasyonu” olarak adlandırdığı IFA 2020 duyuruları ile tanıttığı teknolojiyi kullanan NXTPAPER 8 inç tableti duyurdu. Tablet, zorlama tüketimini azaltmak ve rahat, E Ink sanki bir görüntüleme deneyimi sağlamak için arkadan aydınlatma olmadan bütün renkli bir ekrana sahiptir.

1440 x 1080 8,88 inç ekran, doğal ışığı “tekrar uygulamak” için yansıtıcı bir tasarım kullanır ve gözlerinizi yoracak titreme veya mavi ışık yoktur. TCL, E Ink cihazından daha iyi kontrasta sahip geleneksel bir tablet ekranından yüzde 65 daha artı baskı verimliliği sağladığını söylüyor.

Tablet Android 10 ile birlikte gelecek ve Google Tezgâhtar desteği içerecek

TCL NXTPAPER 8 megapiksel arkadaki kısmı içeriyor -facing ve 5 megapiksel öne bakan kameralar ve şirketin bütün bir gün boyunca uygulama sağladığını söylediği 5.500mAh pil ile çalışıyor. Ayrıca Wi-Fi hem de 4G bağlantısı dahildir ve tablet Android 10 ile birlikte kazanç ve Google Asistan desteği içerir. Bir 3,5 mm kulaklık jakı yerleşiktir ve TCL, kutuda bir okuma lambası aksesuarı içerir. Aygıt 7,4 mm kalınlığında ve 316 gram ağırlığında.

TCL, NXTPAPER tabletinin Nisan 2021’de 349 € karşılığında gönderileceğini ve önce Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Latin Amerika ve Asya’ya geleceğini söylüyor.

Comments
To Top