Haber

Targus, antimikrobiyal klavye ışığı ve sırt çantası duyurdu

Targus, antimikrobiyal klavye ışığı ve sırt çantası duyurdu

Targus, uzun süredir piyasada olan bir aksesuar üreticisidir ve bu yılki CES ürünleri üç başlıca temaya odaklanmaktadır: taşınabilirlik, sürdürülebilirlik ve natürel ama bir pandemi esnasında sağlıklı kalma (Engadget yoluyla). UV-C LED Dezenfeksiyon ışığı, arıtma alanındaki herhangi bir şeyin üzerindeki mikropları öldürmek için UV ışığını kullanır. Fotoğraf: Targus

Şirketin salgın sağlığına karşın duvar ilanı ürünleri, 2Office antimikrobiyal sırt çantası ve UV-C LED Dezenfeksiyon Işığıdır. Işık, klavyenizin ve farenizin üzerine oturacak ve onları yüksek dokunuşlu aksesuarlarınızda tekmelenebilecek mikroorganizmaları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için UV-C ışığında yıkayacak şekilde tasarlanmıştır. Her saat beş dakika otomatik olarak açılır, oysa işinizi kesintiye uğratması konusunda endişelenmenize gerek yoktur: bilgisayarınızı kullanıp kullanmadığınızı algılamak için hareket sensörlerini kullanır ve temizleme döngüsüne başlamayı bekler. uzak.

Klavyenizi ve farenizi arındırmak için bir UV ışığıyla ilgilenmiyorsanız (gerçi, aslında her şey için kullanılabilir), Targus ayrıca antimikrobiyal fareler ve klavyeler üzerinde çalıştığını da duyurdu. Sırt çantası ve tablet kılıfları mikropları” önemli bağlantı noktalarında “öldürmeyi vaat ediyor. Fotoğraf: Targus

17,3 inç’e değin olan dizüstü bilgisayarları taşıyabilen 2Office sırt çantasının “temel temas noktalarında” antimikrobiyal kaplama vardır. Bir pandemide dışarı çıkmanız gerektiğinde çanta yardımcı olabilir, fakat yolculuk her yerde başladığında antimikrobiyal torba için başka kullanımları düşünebilirim. (Sırt çantasını banyo kapısına asan başka kim alışılmadık hissetti?) Tamamen yeni bir sırt çantası aramıyorsanız, şirket ayrıca antimikrobiyal tablet kılıflarının yanı sıra kayıtlı bilgisayar monitörleri için antimikrobiyal mahremiyet ekranlarını da duyurdu.

Şirket ayrıca Samsung Galaxy Tab Active 3 için bir yuva ve sağlam bir kılıf da duyurdu. Bağlantı birimi, daha masaüstü sanki bir deneyim için tableti bir monitöre bağlamanızı sağlayan Samsung’un DeX yazılımını kullanıyor. Targus, iPad sahipleri için geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş bir EcoSmart çantası da duyurdu.

Son olarak Targus, cihazlara bağlı olarak 35 ila 185 ABD Doları aralarında herhangi bir yere mülk olan yeni antimikrobiyal mahremiyet ekranlarını duyurdu. içindir. Ekranlar derhal mevcut, duyurulan cihazların geri kalanı bu baharda gelecek. acilen, bunlar için herhangi bir fiyat veya kesin tarih sağlanmamıştır.

Comments
To Top