Haber

Tamamen Ücretsiz 8 Video Hızlandırma Uygulaması Android-iOS

Tamamen Ücretsiz 8 Video Hızlandırma Uygulaması Android-iOS

Jurnal yaşantımızın büyük bir parçası haline gelmiş olan akıllı telefonlar, neredeyse profesyonel kameralar ile yarışır duruma geldiler. Artık yüksek çözünürlüklü videoları saniyeler içerisinde kaydedip düzenleyebiliyoruz. Elbette bu koşul basite indirgenmişken, videoların düzenlenmesi için de öyle çok seçeneğe sahip olduk. Çabuk çekim veya “time lapse” olarak bildiğimiz teknik de bu düzenleme formatları aralarında yer alıyor.

Videoları kırpmak, içerisine müzik ve metin eklemek gibi çoğu işlemi muhtemel kılan bu uygulamaların bazıları ise videoların akış hızına müdahale etmeyi son derece basit hale getiriyor. Bir kısmı ücretli bir kısmı ise bedava olan bu uygulamaların arasında Microsoft’un video hızlandırma uygulaması da bulunuyor.

8 adet kullanışlı video hızlandırma uygulaması:

FilmoraGo Perfect Video TiltShift Video Microsoft Hyperlapse Mobile SloPro KineMaster Lapse It Magisto Video Editor & Maker

FilmoraGo:

FilmoraGo

Geliştirici: WONDERSHARE TECHNOLOGY Puanı: 4,1 Boyutu: 90 MB

Facebook ve Instagram ile entegre bir şekilde çalışan FilmoraGo, videoları süratli bir şekilde düzenlemenize olanak sağlıyor. Video hızlandırma uygulaması kategorisinde başarılı olan başvuru formu, video düzenlemeye karşın ek araçlar da sunuyor.

FilmoraGoİNDİR FilmoraGo-Video & Movie EditorİNDİR

Perfect Video:

Perfect Video

Geliştirici: Yinfeng Tang Puanı: 4,3 Boyutu: 58,7 MB

iPhone’larda video hızlandırma işlevini en iyi şekilde yerine getiren uygulamalardan biri olan Perfect Video, video hızlandırmanın yanı sıra ses efektleri ve ayrı geçişler eklemeyi de muhtemel kılıyor. Uygulama ücretsiz olsa da bir takım özelliklerinin açılabilmesi için ödenti ödenmesi gerektiğini eklemekte fayda var.

Perfect VideoİNDİR

TiltShift Video:

TiltShift Video

Geliştirici: Fidel Lainez Puanı: 3,1 Boyutu: 18,6 MB

Video hızlandırma ve yavaşlatma konusunda kullanıcıları memnun etmeyi amaçlayan TiltShift Video, FilmoraGo’da olduğu gibi sosyal medya platformlarıyla entegre çalışabiliyor. Uygulamanın arayüzü profesyonel olmadığı için eleştirilse de gündelik kullanımda gayet tatmin edici.

TiltShift VideoİNDİR

Microsoft Hyperlapse Mobile:

Microsoft Hyperlapse Mobile

Geliştirici: Microsoft Puanı: 4,2 Boyutu: 17 MB

Microsoft’un geliştirmiş olduğu Hyperlapse Mobile, son derece optimize çalışan bir video düzenleme uygulaması. Öteki uygulamalardan ayrı olarak kendi içerisinde de bir video çekme kısmı bulunduran Hyperlapse Mobile, galerinizdeki bir videoya da müdahale etmenize izin veriyor.

Microsoft Hyperlapse MobileİNDİR

SloPro:

SloPro

Geliştirici: Sand Mountain Studios Puanı: 3,2 Boyutu: 32,4 MB

Yalnızca App Store’da iOS kullanıcıları için kullanıma sunulmuş olan SloPro, öteki uygulamalara kıyasla daha kompleks bir arayüze sahip. İçerisinde birçok efekt bulunduran SloPro, kullanım içi satın almalar da içeriyor.

SloProİNDİR

KineMaster:

KineMaster

Geliştirici: KineMaster Inc. Puanı: 4,7 Boyutu: 156,7 MB

Hem iOS keza de Android kullanıcıları için kullanılabilir olan KineMaster, tabaka sistemiyle çalışan bir süre çizelgesi baştan sona daha basit bir başvuru vadediyor. Fakat KineMaster da listemizdeki bir takım uygulamalar gibi bazı özelliklerin kullanımı için vergi istek ediyor.

KineMasterİNDİR KineMasterİNDİR

Lapse It:

Lapse It

Geliştirici: Interactive Universe Puanı: 3,5 Boyutu: 29,2 MB

Her iki platformun mağazasında da yer alan Lapse It, video hızlandırma ve yavaşlatma konusunda ihtiyaçları giderebiliyor. Lapse It’i rakiplerinden geriye doğru atan unsur ise çoğu özelliğinin Pro sürümüne dahil olması. Lapse It Pro’nun satmak fiyatı 27,99 TL.

Lapse ItİNDİR Lapse ItİNDİR

Magisto Video Editor & Maker:

Magisto Video Editor

Geliştirici: Vimeo Puanı: 4,6 Boyutu: 152,6 MB

Saniyeler içinde videolarınızı düzenleyip paylaşabileceğiniz bir uygulama olan Magisto, tam anlamıyla profesyonel bir yapıda olmasa da jurnal uygulama için son derece tatmin edici bir uygulama.

Magisto Video Editor & MakerİNDİR Magisto Video Editor & MakerİNDİR

Listemizde yer almayan fakat video hızlandırma ve yavaşlatma kategorisinde hizmet veren birçok başvuru formu mevcut. Listemizdeki uygulamaları seçerken bedava olmalarına ve optimize olmalarına özen gösterdik. Sizlerin de bu kategoride kullandığınız mobil uygulamalar varsa yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top