Sosyal Medya

Taha Duymaz’ın Instagram Hesabı Neden Kapatıldı?

Sosyal medyada son dönemde adını sıkça duyduğumuz Taha Duymaz’ın Instagram hesabı geçtiğimiz günlerde kapatıldı. Son dönemde, Influencer olarak çalışmaya başlayan ve kazandığı para insanlar tarafından eleştirilen Taha Duymaz’ın hesabı Instagram tarafından kapatıldı.

Şimdi olayın neden bu şekilde yaşandığına gelecek olursak;

Sosyal medya fenomeni, yoksul bir ailenin çocuğu olan Taha maddi imkansızlıklardan dolayı 4.Sınıf sonunda okuldan ayrılmak zorunda kalıyor.
Bununla beraber ailesene destek olabilmek adına küçük bir köyde yaşayan Taha abisi yardımıyla Instagram’a videolar atmaya ve yemek kanalı oluşturmaya çalışıyor.

Evlerindeki kötü eşyalardan dolayı öncelikle dışlanan ardından insanların sempatisini kazanan Taha Duymaz maalesef ki yaşıtları tarafından kazandığı para kıskanılarak sosyal medya da linç edilmeye başlanıyor.

Instagram Storysine 2000 TL istediği iddia edilen Taha Duymaz’a bir takipçisi “Instagram Canlı” yayını sırasında 2000’i ne yaptın deyince, takipçisinin ailesine hakaret ediyor.

Şimdi işler bu aşamaya gelince elbette Taha ve ailesi çok üzülüyorlar.
Arzum, Korkmaz gibi firmaların da sponsorluğunu yapmak istediği Taha Duymaz’ın yeni Instagram hesabına da biz TeknoEkip olarak destek vermekten mutluluk duyacağız.

Hiç vazgeçme sevgili Taha.

Comments
To Top