Haber

Sürpriz Bozuldu: Samsung Galaxy Buds Pro’nun Tüm Özellikleri ve Fiyatı Açığa Çıktı

Sürpriz Bozuldu: Samsung Galaxy Buds Pro'nun Tüm Özellikleri ve Fiyatı Açığa Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, planlarında bir değişim olmaz ise ocak ayı içinde bir etkinlik düzenleyecek. Şirket, bu faaliyet zarfında da Galaxy S21 olarak isimlendirilmesi olası yeni amiral gemisi telefon ailesiyle birlikte en yeni kablosuz kulaklıklarını duyuracak. Yaşanan son bir sızıntı, “Galaxy Buds Pro” olarak isimlendirilecek kablosuz kulakların az kalsın tüm özelliklerini ve fiyatını gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds +’ın karşılaştırıldığı bir pazarlama dokümanının sızdırılması üstüne ortaya meydana çıkan bilgiler, Galaxy Buds Pro’nun sunduğu özellikler karşılığında yerinde sayılabilecek fiyatlı olabileceğini gösteriyor. Zira piyasayadaki diğer kablosuz kulaklıklara baktığımızda, daha düşük özelliklere sahip modellerin Galaxy Buds Pro’ya yakın fiyatlandırıldığını görüyoruz.

İşte Galaxy Buds Pro’yu sürpriz olmaktan çıkaran o döküman

Samsung Galaxy Buds Pro

Sızdırılan belge görüntüsü, Galaxy Buds Pro’nun oynatma için 8 saat sürekli, 28 saat kutuyla birlikte kullanılabileceğini ortaya koyuyor. Bu kulaklık, konuşma içinse kesintisiz 4,5 saat kulllanım imkanı tanıyor. Kutuyu da işin içine kattığımızda, Galaxy Buds Pro’nun 15 saate değin konuşmak için kullanılabileceğini görüyoruz.

Samsung Galaxy Buds+ ile Galaxy Buds Live, IPX2 sertifikasına sahipti. Oysa yeni model, bu konuda azıcık daha geliştirilmiş olarak karşımıza çıkacak. IPX7 sertifikası, Galaxy Buds Pro’nun su ve tere karşı en fazla dayanıklılık gösterdiği anlamına geliyor. Bu da bambaşka koşullar için kullanıcıların işine yarayacak. Hem bu kablosuz kulaklık, gelişmiş faal gürültü müdahale etme desteğiyle de kardeşlerinden daha gelişmiş bir yapıya sahip olacak.

Samsung Galaxy Buds Pro

Galaxy Buds Pro’ya ilişkin sızdırılan diğer bir görselse, bu kablosuz kulaklıkta 11 mm’lik bass odaklı, 6,5 mm’lik tiz odaklı sürücüler olacağını ortaya koyuyor. Keza kullanıcılar, bu kablosuz kulaklığı ayrı ses kalitesi türlerinde de kullanabilecekler. sırası gelmişken, önceki modellerde olduğu gibi Galaxy Buds Pro’da da Bluetooth 5.1 ve seri eşleştirme gibi özellikler yer alacak.

Tüm bu özelliklere sahip Galaxy Buds Pro’nun fiyatı, 199 dolar (yaklaşık 1.500 TL + vergiler) olacağını görüyoruz. Bu da Samsung’un, Galaxy Buds Live’dan fazla daha iyi özelliklere sahip olan bir kablosuz kulaklığı, yalnızca 30 dolar ayrım ile tüketicilere sunacağı anlamına geliyor. Samsung’un ocak ayı içinde düzenleyeceği etkinlik, sızdırılan bu görselin doğruluğunu ortaya koyarken, Galaxy Buds Pro’yla ilgili her şeyi gözler önüne serecek.

Comments
To Top