Haber

Super Mario 3D World, Şubat ayında yeni bir Nintendo Switch rengiyle birlikte piyasaya sürülecek

Super Mario 3D World, Şubat ayında yeni bir Nintendo Switch rengiyle birlikte piyasaya sürülecek

Bowser’s Fury adlı yeni bir genişletmeyle bir araya gelen orijinal oyunun gelişmiş bir sürümü olan Super Mario 3D World, Switch için 12 Şubat’ta başlayacak. Nintendo bugün yeni bir Mario Inkar & Blue Edition konsolu ile birlikte haberleri duyurdu.

Super Mario 3D World’ün yükseltilmiş versiyonu, dört oyuncuya değin keza çevrimiçi ayrıca de yerel işbirliği sunuyor. Mario’nun tesisatçı kıyafetinden esinlenerek modellenen özel sürüm Switch, 299,99 $ karşılığında seçkin perakendecilerde satışa sunulacak. Bir nakliye çantası ve mavi süslemeli kırmızı Joy-Con yoklama cihazlarına ilave olarak, Switch’in kendisi kırmızıdır – tipik olarak en ince ayrıntısına kadar siyah konsol için bir birincil. Nintendo keza Cat Mario ve Cat Peach’in yeni amiibo figürlerini satıyor.

Nintendo, Mario’nun 35. yıl dönümü için diğer herzamanki oyun geri dönüşlerinin yanı sıra oyunun geçen sonbaharda Switch’e gelişini açıkladı. Bu yıldönümünün bir parçası olarak Nintendo, Nintendo Switch Online üyeliğine sahip oyuncular için özel görevler de düzenliyor. İlk güçlük, oyunculardan oyunda 3,5 milyon Bowser’ı toplu olarak yenmelerini istiyor.

Comments
To Top