Oyun

‘Super Mario 3D All-Stars’ şimdiye kadar ilk kez satışta – işte onu nereden satın alabilirsiniz

'Super Mario 3D All-Stars' şimdiye kadar ilk kez satışta - işte onu nereden satın alabilirsiniz

10,05 ABD doları TASARRUF EDİN: 22 Aralık itibarıyla, Walmart ve Amazon’da sadece 49,94 ABD doları karşılığında satışa sunulan yeni Super Mario 3D All-Stars koleksiyonunun fiziki bir kopyasını elde edebilirsiniz. (Genelde 59,99 dolara satılıyor, bu nedenle yaklaşık% 17 tasarruf edeceksiniz.)

Evet, 2020 bize iki olağanüstü yeni video oyun konsolu ve oynayabileceğimiz tonlarca heyecanlandırıcı yeni oyun (ve meme) getirdi. Oysa her şey söylendiğinde ve yapıldığında, bunu bitmiş yapımların ve baştan yapımların yılı olarak hatırlayacağımızı düşünüyoruz.

Super Mario’nun 35. yıl dönümü olan Super Mario 3D All-Stars için Eylül ayında sınırlı bir sürüm olarak lanse edildi. paket, franchise’dan (herkes kendi başlarına ikonik olan) 2010 öncesi üç oyunu ilk önce Nintendo Switch platformuna götüren böylesi bir olaydı.

Bir diğerinde, satışa çıktı. : 22 Aralık itibariyle, Walmart ve Amazon’da yalnızca 49,94 $ karşılığında 3D All-Stars’ın fiziksel bir kopyasını alabilirsiniz – bu, şimdiye dek oyalandığı 59,99 $ MSRP’den 10,05 $ indirimli. Koleksiyonun ayrıca maddi ayrıca de dijital kopyalarının yalnızca 31 Mart 2021’e değin (veya stoklar tükenene dek) sınırlı çalışmasının bir parçası olarak mevcut olacağını unutmayın, bu nedenle bu, önemli bir indirim gördüğü tek zamanlardan biri olabilir.

AYRICA GÖZ ATIN: Klasik video oyunu, 2020 sınırını aşan baştan yapımlar ve yeniden yapılanmalar

Daha önce belirtildiği gibi, bu pakette üç son birkaç on yıldaki öbür Mario oyunları: 1996’nın Süper Mario 64’ü, genel giyimli kahramanımızı 3 boyutlu bir dünyada ilk yolculuğuna çıkardı; 2002’den Super Mario Sunshine, orijinal olarak Nintendo GameCube için piyasaya sürülen tropikal bir oyun; ve Super Mario Galaxy, Mario’nun Prenses Peach’i Bowser ailesinden kurtarmak için uzaya fırlattığı bir 2007 Wii oyunu.

Doğrusu, 3D All-Stars’taki oyunlar baştan şekillendirme yok – yalnızca bitmiş yayınlar; Esas kontrollerin ötesinde, Nintendo oyunlarını daha Switch dostu gerçekleştirmek için hiç değiştirmedi ve herhangi bir özel Paskalya yumurtası ya da bonus içerik eklemedi. (Switch’iniz boştayken, film müziklerinden herhangi birini çalabilirsiniz, pek ama öyle.) gerçi, kıdemli oyun muhabiri Adam Rosenberg, bunun herhangi bir Nintendo hayranı için olması gerektiğini söylüyor, soru değil – resmi incelemesini okumak için burayı tıklayın.

En büyük sorun, ne Walmart ne de Amazon’un Noel için size Super Mario 3D All-Stars’ı zamanında teslim edememesidir – sırasıyla 29 Aralık ve 27-29 Ocak 2021 tahmini teslimat tarihlerini gördük. yazarken – fakat bu beklemeye bedel. Hâlâ stokta ve indirimdeyken bir kopyasını edinmek için aşağıdaki mavi düğmeyi ezin.

< div>

Walmart ve Amazon’da 10,05 ABD Doları tasarruf edin Ayrıntıları Görün

İlgili içeriği keşfedin:

Gerçek Olimpiyatlar ertelendi, fakat Mario ve Sonic Olimpiyatları tüm hızıyla devam ediyor

Burada (hala) ‘Super Mario 3D World + Bowser’s Fury’ ön siparişi verebilirsiniz

‘Cadence of Hyrule’ geliştiricileri bir Zelda ritim oyunu yapmayı düşünüyor

Comments
To Top