Haber

Stranger Things’in 4. Sezonunda Kadroya Dahil Olacak İsimler Açıklandı

Stranger Things'in 4. Sezonunda Kadroya Dahil Olacak İsimler Açıklandı

Netflix’in en çok izlenen orijinal yapımlarından biri olan Stranger Things, mart ayında koronavirüs pandemisi sebebiyle 4. sezon çekimlerine duraklamak zorunda kalmıştı. Geçtiğimiz ay itibarıyla çekimlerine bitmiş başlanan diziden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Bildiğiniz gibi dizinin son sezonu oldukça kompleks bir final yapmış ve izleyicilerin kafasında soru işaretleri oluşmuştu. aynı zamanda yeni sezonun Hawkins’te geçmeyeceğini, en azından buranın dışına çıkılacağını geçtiğimiz yıl yayınlanan resmi ilan videosu doğruca biliyoruz. Varsayım edeceğiniz üzere dizinin esas mekânı değişince, oyuncu kadrosunda da birtakım yeni eklemeler olacak.

Yeni sezonda Stranger Things ekibine dahil olacak isimler muhakkak oldu:

Stranger Things

Dizinin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla birlikte 4. sezonda kadroya dahil olacak yeni oyuncuların isimleri açıklandı. Yapılan paylaşıma tarafından yeni sezonda 8 yeni oyuncu ekibe dahil olurken dikkat çeken isimler arasında Jaqen H’ghar rolüyle Game of Thrones’tan tanıdığımız Tom Wlaschiha ve Elm Sokağında Kâbus filmlerindeki Freddy Krueger olarak akıllara kazınan Robert Englund yer alıyor.

Stranger Things Victor Creel

Robert Englund’dan başlayacak olursak meşhur oyuncu, dizide Victor Creel karakteriyle karşımıza çıkacak. Dizinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda Creel, “1950’lerde dehşet bir canice nedeniyle psikiyatri hastanesine hapsedilen rahatsız ve göz korkutucu bir adam” olarak tanımlandı.

Stranger Things Dmitri

Game of Thrones’un Jaqen H’ghar’ı Tom Wlaschiha ise Stranger Things’in yeni sezonunda Dmitri adında Rus bir gardiyanı canlandıracak. Yapılan paylaşımda Dmirti hakkında “Akıllı ve çekici bir Rus gardiyan. Lakin ona güvenilebilir mi?” ifadelerine yer verildi. Yeni sezonda diziye katılacağı açıklanan diğer isimler şu şekilde:

Eduardo Franco (Arglye): Jonathan’ın yeni en iyi arkadaşı. Surfer Yükseklik Pizza’nın leziz pizzalarını şevkle dağıtan, eğlenceyi seven bir herif. Jamie Capbell Bower (Peter Ballard): Psikiyatri hastanesinde hasta bakıcı olarak çalışan şefkatli biri. Sherman Augustus (Yarbay Sullivan): Hawkins’teki kötülüğü sonsuza dek nasıl durduracağını bildiğine inanan akıllı, mantıklı bir adam. Mason Dye (Jason Carver): Okuldaki en popüler kızla meydana çıkan yakışıklı, zengin bir atlet. Ama yeni bir korkutma varken çok iyi dünyası çözülmeye başlar. Nikola Djuricko (Yuri): Fena şakaları, peşin parayı ve çıtır fıstık ezmesini seven, kılıksız ve sağı solu belirli olmayan bir Rus kaçakçısı. Joseph Quinn (Eddie Munson): Hawkins High’ın resmi D&D kulübü The Hellfire Club’ı idare eden 80’lerin korkusuz metalcisi.

Stranger Things’in yeni sezonunun ne vakit çıkacağı şimdilik bilinmiyor. Diziye dair yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Gelişmelerden farkında elde etmek için takipte kalın.

Comments
To Top