Haber

Steam Kullanıcılarının Oy Verebileceği ‘Steam Ödülleri’ Başladı

Steam Kullanıcılarının Oy Verebileceği 'Steam Ödülleri' Başladı

Steam’in dün akşam başlayan ve 1 Aralık TSİ 21.00’a değin devam edecek olan Güz İndirimi, beraberinde “Steam Ödülleri“ni de getirdi. Sonbahar İndirimi’nden başlayıp Kış İndirimi’nin sonuna kadar devam edecek oylama sürecinde oyunlara 10 bambaşka dalda ödül verilecek. Bu sene Steam’e gelen tüm oyunları oylayabileceğiniz Steam Ödülleri’nde, kendi en iyinizi belirleyebilirsiniz.

Steam, önümüzdeki senenin başında kazananları açıklanacak ödüllerle ilgili olarak, “Yılın en iyilerini belirlemekle görevli Steam Ödülleri Tercih Komitesi’nin yeniden toplanma vakti geldi. Bu saygıdeğer komitede oldukça yetkin bir jüri, yani siz yer almaktasınız! Çaba edenlerin dahil olduğu alanlar kadar eşsiz olan kriterlere tarafından video oyunlarını bir üst seviyeye taşıyan oyunları belirlemelisiniz. Bu maksatla, bu oyunların iyiliği için ölçebileceğiniz yeni birkaç kategori getirdik. Seçim size ait, hemencecik favorilerinizi namzet göstermeye başlayın!” şeklinde açıklama yapıldı. 

Steam Ödülleri

Steam Ödülleri Adayları

Yılın Oyun Ödülü Yılın En İyi VR Oyunu Ödülü Aşk ile Devam Ettirilen Ödülü Arkadaşlarla Daha Zevkli Ödülü Üstün Görsel Tarz Ödülü En Reformcu Oynanış Ödülü Kötü Olduğunuz En İyi Oyun Ödülü En İyi Albüm Ödülü Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun Ödülü Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın Ödülü

Oyunları oylayarak rozet kazanabilirsiniz

Steam Ödülleri

Steam, her oyuncunun Steam Ödülleri’ne katılması için 4 görevlik sistem belirledi. Bu görevleri yerine getirerek sizler de rozet kazanabilirsiniz. Ayrıca her bir görevde rozetin seviyesi de artıyor ve düzey başına 25 TP kazanmış oluyorsunuz. 

Comments
To Top