Haber

Steam Fiyatı Toplam 73,50 TL Olan 4 Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı Toplam 73,50 TL Olan 4 Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Son dönemde farklı alanlara yönlendirilmiş oyun platformları bedava oyun kampanyaları yapıyor. Bu platformlardan biri de Itch.io. Platformda bütün 4 farklı oyun bedava olarak oyuncuların beğenisine sunuldu. 

Oyunlara sahip olmak için yapılması gerekenler ise epeyce kolay. 0°N 0°W, Faerie Solitaire Remastered, Fidel Dungeon Rescue ve ART SQOOL adlı oyunlar bedava olarak veriliyor. Corona virüsü nedeniyle okulların geçici olarak tatil olduğu süreçte 4 yeni ve bedava oyun bir şansı hak edebilir.

0°N 0°W nasıl bir oyun?

0n 0w

Oyun türü: Macera, Basit davet Oyun boyutu: 6.500 MB Steam değerlendirmesi: Fazla olumlu Steam fiyatı: 16,50 TL Ücretsiz olduğu süre: 15.03.2020’den itibaren 1 hafta

0°N 0°W oyunu, birinci kişi kamerasından oynadığımız bir oyun. Bu oyunda garip bir dünyada uzay ve zamanda harika bir yolculuğa çıkacağız. Oyunda herhangi bir şeyle dövüşmüyoruz, herhangi bir nefret veya gerilim ögesi değil. 

0°N 0°W sistem gereksinimleri

En Az:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 1,5 GHz  Hafıza: 1 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA 400 Serisi / Radeon 5000 Serisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6.500 MB İlave Notlar: Intel HD 630 düzenli (Azami 60 fps / Minimum 20 fps)

Önerilen: 

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2 GHz ve üzeri Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA 700 Sersi / Radeon 7000 Serisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6.500 MB

Faerie Solitaire Remastered nasıl bir oyun?

faerie solitaire

Oyun türü: Kart oyunu, Kolay eğlence Oyun boyutu: 200 MB Steam değerlendirmesi: Fazla olumlu Steam fiyatı: 18 TL Bedava olduğu vakit: 15.03.2020’den itibaren 1 hafta

Faerie Solitaire Remastered temelde bildiğimiz Solitarie oyunu. Solitarie oyunu, senelerdir bilgisayarlarda bulunuyor. Bu oyundaki farksa Solitaire oynayarak evcil perilerimizi geliştirmemiz. Hem oyunu oynayarak yeni karakterleri büyülü dünyamıza ekleyebiliyoruz. 

Faerie Solitaire Remastered sistem gereksinimleri 

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) İşlemci: 64 bit Hafıza: 200 MB RAM Ekran Kartı: Herhangi biri Depolama: 200 MB

Fidel Dungeon Rescue nasıl bir oyun?

fidel dungeon rescue

Oyun türü: RYO, Bulmaca Oyun boyutu: 100 MB Steam değerlendirmesi: Çok olumlu Steam fiyatı: 18,50 TL Bedava olduğu süre: 15.03.2020’den itibaren 1 hafta

Roguelike olarak adlandırılan türde bir rol yapma oyunu olan bu oyunda amacımız; yaratıklar, hazineler ve büyüler arasında çıkış yolunu bulabilmek. Oyunda aynı yeri defalarca oynamayı gerektirecek bir şey değil. Herhangi bir nedenden dolayı bir yerde takılırsak da tek yapmamız gereken zamanı geri olmak. 

Fidel Dungeon Rescue sistem gereksinimleri

Asgari:

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8.1 Classic ya da Windows 10 İşlemci: 2,33 GHz ya da daha süratli Bellek: 1.000 MB RAM Depolama: 100 MB

ART SQOOL nasıl bir oyun?

art sqool

Oyun türü: Simülasyon, Basit ağırlama Oyun boyutu: 250 MB Steam değerlendirmesi: Genelde olumlu Steam fiyatı: 20,50 TL Bedava olduğu vakit: 15.03.2020’den itibaren 1 hafta

Bu oyunda kendimizi bir resim okulu öğrencisi olarak buluyoruz. Yapay zekâ bizim için görevler belirliyor ve bu görevleri yerine getirmemizi istiyor. sonradan da yaptığımız ödevlerden anekdot alıyoruz. Amacımızsa ART SQOOL’dan mezun olabilmek. 

ART SQOOL sistem gereksinimleri

Asgari:

İşletim Sistemi: Windows XP+ İşlemci: Dual core Intel veya AMD (2,8 GHz) Hafıza: 2 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600, Intel HD 3000+ Depolama: 250 MB

Oyunları nasıl edinebilirsiniz?

Oyunları indirmek epeyce kolay. Oyunlara tarafından indirme şekli değiştirme gösterebiliyor. Natürel ilk yapmamız gereken şey ücretsiz bir Itch.io hesabı başlatmak olacaktır. Onu da saniyeler içerisinde açabiliyorsunuz. 

0°N 0°W oyununu indirmek için yapmanız gereken ilk şey şuradaki bağlantıya tıklamak. Sayfada aşağıda bulunan ‘Download or claim’ tuşuna bastığınızda bir ekran açılıyor. Bu ekranda isterseniz oyun geliştiricilerine bağışta bulunabiliyorsunuz. Bağış yapmayacaksanız da “No thanks, take me to the downloads” seçeneğine tıklıyorsunuz. ‘Download’ tuşuna bastığınızda oyun inecektir. 

Faerie Solitaire oyunu için ise bu sayfaya gidin ve size uygun versiyon için indirme tuşuna basın. 

ART SQOOL oyununu indirmek için yapmanız gereken birincil şey şuradaki bağlantıya tıklamak. Sayfada altında bulunan ‘Download or claim’ tuşuna bastığınızda bir ekran açılıyor. Bu ekranda isterseniz oyun geliştiricilerine bağışta bulunabiliyorsunuz. Bağış yapmayacaksanız da “No thanks, take me to the downloads” seçeneğine tıklıyorsunuz. ‘Download’ tuşuna bastığınızda oyun inecektir. 

Fidel Dungeon Rescue oyununu indirmek için yapmanız gereken ilk şey şuradaki bağlantıya tıklamak. Sayfada altında bulunan ‘Download or claim’ tuşuna bastığınızda bir ekran açılıyor. Bu ekranda isterseniz oyun geliştiricilerine bağışta bulunabiliyorsunuz. Bağış yapmayacaksanız da “No thanks, take me to the downloads” seçeneğine tıklıyorsunuz. ‘Download’ tuşuna bastığınızda oyun inecektir. 

Tüm bu işlemlerden daha sonra 4 yeni oyunu neşeyle oynayabilirsiniz. Ücretsiz oyun fırsatlarını sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Comments
To Top