Haber

Steam Fiyatı 50 TL Olan Oyun, GOG’da Tamamen Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 50 TL Olan Oyun, GOG'da Tamamen Ücretsiz Oldu

sık sık yeni ve bedava oyunlara ilişkin haberlerle karşınıza geliyoruz. Hemen de Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition adlı oyun GOG üzerinde bedava oldu. Bir De bu oyun yanında Wasteland 1: The Classic Edition ile birlikte geliyor. 

Nükleer facia sonrasında çölde hayatta kalmaya ve bir şeyleri yoluna koymaya çalışan bir takım kurduğumuz bu oyunda taktik yeteneğinizi ardına kadar kullanmanız gerekiyor. Oyun 80 saatten pozitif bir oynanış sunuyor. Bu kıyamet sonrası rol yapma oyununda zamanın nasıl geçtiğini ise anlamıyorsunuz.

Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition nasıl bir oyun?

Oyun türü: RPG, Tek Kişilik Boyut: 9,8 GB Steam değerlendirmesi: Fazla olumlu Normal fiyatı: 50 TL Bedava kalma süresi: 11.12.2019 tarihinden itibaren 48 saat

Wasteland, Fallout serisinden alıştığımız tarzda bir kıyamet sonrası RPG oyunu. Oyunda karakterimize göre özgürce hareket edebiliyoruz. Bir kapıyı ister maymuncukla açın isterseniz tekmeyle, size kalmış. 

Oyun keza oyun içinde kullanabileceğiniz şahsiyet kombinasyonları açısından da epeyce varlıklı ve öbür oynanış şekillerine müsade veriyor. Farklı kabiliyet ağaçlarını izleyerek de gayet fonksiyonel karakterler meydana getirmek mümkün oluyor. 

Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition oynanış videosu

Oyunda izometrik kamera açısını kullanıyoruz. Böylece haritaya daha egemen olabiliyoruz. Wasteland 2 daha geleneksel RPG oyunları dönemine ait olduğu için oyunda ilk kişi kamerası kullanımı yok. Bu nesil RPG’leri sevenler için bu açı sorun olmayacaktır. Geniş ve epeyce alımlı bir dünyada hayatta kalmaya çalışırken bulabildiğimiz her şeyi bir şekilde kullanıyoruz. 

Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition sistem gereksinimleri

wasteland 2

En Düşük:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (64 bit) İşlemci: Intel Core 2 Duo veya dengi AMD Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850 (512 MB VRAM) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 9,8 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit) İşlemci: Intel i5 series ya da dengi AMD Hafıza: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or Radeon HD 5770 (1 GB VRAM) DirectX: Sürüm 10 Depolama: 9,8 GB kullanılabilir bölge Ses Kartı: DirectX düzenli ses kartı

Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition’ı kütüphanenize nasıl eklersiniz?

wasteland 2

Oyunu, daha açıkçası arşivinize eklemek için yapmanız gerekenler şu şekilde:

Bu linkten oyunun sayfasına gidin. Go to Giveaway linkine tıklayın. Yönlendirdiği sayfada giveaway yazısına tıklayın veya sayfada aşağı inerek oyunu bulun. Get it Free yazar yere tıklayın. Hesabınız yoksa hesap açın, hesabınız varsa antre yapın. Tebrikler, oyun kütüphanenize eklendi. Artık yeni bir oyununuz daha var. 

GOG bu oyunu kış indirimlerinin bir parçası olarak armağan ediyor. Site üstünde diğer oyunların fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar, yeni bedava oyunlar için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin.

Comments
To Top