Haber

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Türkiye yavaşça, bir eğitim sezonunun daha sonuna dürüst yaklaşıyor. İlk ve orta öğretimde eğitimlerine devam eden öğrenciler, kısa bir zaman sonra yarıyıl tatiline başlayacaklar. Hem üniversite öğrencileri de ağır ağır final ve bütünleme dönemini geride bırakıyorlar. Dolayısıyla da gençler, çok uzun olmasa da biraz dinlenme ve gevşeme imkanı bulmuş olacaklar.

Yarıyıl Tatili tatilinin gelmesiyle birlikte gençler, daha fazla bilgisayarları ve oyun konsollarıyla vakit geçirecekler. Elbette bu durum, beraberinde yeni oyun arayışlarını da getiriyor. Şimdiyse sizlere, Steam fiyatı 18 TL olan Disgraced isimli bir oyundan bahsedeceğiz. Dünyanın popüler oyun platformlarından bir adam başına olan Indiegala, kısa süreliğine bu oyunu bedava olarak sunuyor.

Disgraced

Bu platform oyununda kendi karakterinizi yaratıyor ve size bahşedilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bir süre sonra oyunun genel kavramı genişliyor ve kendi ekibinizi kurarak görevleri yapmaya başlıyorsunuz. İyi bir kurguya sahip olan oyun, adaletsizlik ve yolsuzluklarla ön plana çıkmış olan bir hükümete karşı çıkarılan isyanları konu ediniyor. Fakat bu isyanlarda başarmak için, iyi bir planlama yapmanız gerektiğini unutmayın.

Disgraced, bilhassa de grafiksel anlamda büyük beklentiler içerisine girmemeniz gereken bir oyun. Fakat oyunun fazlasıyla gelişmiş bir yapısının olması ve anında her detaya müdahale edebiliyor olmanız, Disgraced’in tüm eksilerini bir kenara bırakmanıza asistan oluyor. Sistem gereksinimleri açısından da yorucu olmayan Disgraced, sömestr tatilinizde zaman geçirebileceğiniz farklı bir deneyim olabilir.

Disgraced

Oyun, Indiegala üzerinden bedava edinilebileceği için, Steam kütüphanesine eklenemiyor. Ancak Indiegala’nın da kendisine ait bir kütüphanesi bulunuyor. Yani ayrıca Disgraced hem de Indiegala tarafından bedava olarak sunulan diğer oyunları, doğrudan Indiegala içerisindeki kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz acilen de Disgraced’e bedava olarak nasıl sahip olacağınıza bakalım.

Disgraced’e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

İlk olarak burada bulunan bağlantıyı kullanın ve Disgraced‘in Indiegala sayfasına erişin. Karşılaştığınız sayfada oyunla ilgili genel bilgileri taşıyan bir makale göreceksiniz. Bu makalenin hemencecik sonunda ise “Login to add to your library” isimli bir buton bulacaksınız. Bu butona tıklayın. Oyuna bedava olarak sahip olmanız için bir Indiegala hesabınızın olması gerekiyor. Karşınıza çıkan sayfa da gerçekten bu giriş paneli. Google veya Facebook hesabınızla otomatik olarak antre yapabileceğiniz gibi manuel olarak tescil işlemini de gerçekleştirebiliyorsunuz. Sisteme antre yaptıktan sonradan baştan burada yer alan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişin. Bu kere makalenin altında bulunan bölümün değiştiğini göreceksiniz. “Add to your library” isimli butona tıklayın. Bu buton, Disgraced’in Indiegala kütüphanenize eklenmesini sağlayacaktır. Butona basıp birkaç saniye bekledikten sonradan “Go to library” isimli butonun geldiğini göreceksiniz. Bu butona tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfa, oluşturduğunu Indiegala hesabına ait genel bir hesap sayfasıdır. Bu sayfada, derhal aşağıdaki gibi görünen bir bölümle karşılaşacaksınız.

Indiegala

Showcase Library” isimli menünün altında, Indiegala’dan bedava olarak aldığınız Disgraced’in yer aldığını göreceksiniz. Oyunun isminin devamında bulunan Windows logosunun üzerine tıklayın. Oyun ilk elden indirilmeye başlayacaktır. 

Disgraced’e bedava olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. Bu Vesile Ile Steam’de 18 TL karşılığında satın alınabilen Disgraced’e ücretsiz olarak sahip olmuş olacaksınız. 

Comments
To Top