Haber

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun GOG Galaxy’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun GOG Galaxy'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Bugüne kadar internet sitesi üzerinden sayısız bedava oyunu sizler için sunan GOG, sadece internet sitesiyle de sınırlı kalmıyor. DRM’siz oyun satışı yapan platform, ara sıra kendi oyun platformu GOG Galaxy’de de çeşitli ücretsiz oyunları sizlere sunuyor.

GOG’un GOG Galaxy platformunda bugün ücretsiz olarak sunduğu oyunsa Steam’de 18 TL’lik fiyat etiketine sahip olan The Witcher: Enhanced Edition oldu. Gelin, oyunu GOG kütüphanenize bedava olarak nasıl ekeleyeceğinizi ve ücretsiz olan oyunla ilgili detayları sizlerle paylaşalım.

The Witcher: Enhanced Edition nasıl bir oyun?

the witcher: enhanced edition

CD PROJEKT RED’in son yıllarda harika bir popülerliğe ulaşan The Witcher serisi bu oyunla birlikte başlamıştı. Oyunun Enhanced Edition sürümüyse oyuna farklı bir dış görünüş katmıştı. The Witcher evrenine en yeniden açmak istiyorsanız The Witcher: Enhanced Edition’ın bedava olmasından yararlanmayı unutmayın.

Oyunda The Witcher serisinde yönlendirdiğimiz Geralt of Rivia olarak bu koca dünyada öbür ve zorlu seçimler yapıyor; önümüze meydana çıkan yaratıkları daha alçak ediyoruz. Ama The Witcher dünyasına meraklı olanlar için oyunun hikâyesine dair bir anahtar sözcük vermeyeceğiz. Oyun, ortalama 40 saatlik bir oynama süresine sahip.

The Witcher: Enhanced Edition’a ücretsiz olarak sahip elde etmek için yapmanız gerekenler:

the witcher: enhanced edition

4 Aralık itibarıyla GOG Galaxy üstünde bedava olan The Witcher: Enhanced Edition’ı kütüphanenize eklemek için aşağıdaki adımları izlemeniz tatmin edici olacak:

Eğer GOG Galaxy bilgisayarınızda yüklü değilse bu bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirin. GOG Galaxy’yi açın ve hesabınıza giriş yapın. (GOG hesabınız yoksa bir hesap oluşturun.) Ana sayfada bulunan ‘GOG.COM GIVEAWAY‘ bölümündeki ‘Yes, claim‘ seçeneğine tıklayın.

Bu adımları izlediğiniz takdirde The Witcher: Enhanced Edition, kısa bir süre sonra GOG kütüphanenizdeki yerini alacaktır. Oyunu GOG Galaxy ya da GOG.com üzerinden indirebilirsiniz.

Comments
To Top