Haber

Spotify Türkiye Artık Instagram’da: İşte Yapılan İlk Paylaşımlar

Spotify Türkiye Artık Instagram'da: İşte Yapılan İlk Paylaşımlar

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik platformu Spotify, Türkiye’de yeni bir adım attı. Şirket, ülkemizdeki kullanıcıların takip etmekten hoşlanacakları devlete ait bir Instagram hesabı açtı. Açılan hesap, Spotify aboneleri ile platformun birbirine yakınlaşmasını sağlayacak.

Yapılan açıklamalara kadar, Spotify Türkiye’nin Instagram hesabı, epeyce faal şekilde kullanılacak. Yetkililer, Instagram hesabı üzerinden Spotify’ın yeni özelliklerinin, duyuruların ve kampanyaların paylaşılacağını söylüyorlar. Ayrıca müzik trendleri, müzik ve podcast tavsiyeleri ile sanatçıların paylaşımları da Spotify’ın Instagram hesabından paylaşılacak.

Spotify Türkiye, ilk Instagram paylaşımlarını yaptı bile

Spotify Türkiye Instagram hesabı

“Spotify Türkiye” olarak açılan Instagram hesabından da birincil paylaşımlar yapılmış durumda. Bundan sonradan Instagram’da olduklarını duyuran ekip, kullanıcıları “Selam” yazar bir gönderi grubuyla selamladılar. Gönderi sayısının ilerleyen süreçte kat be kat artacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Spotify Türkiye’nin devlete ait Instagram hesabı, lahza itibarıyla 676 kişi tarafından takip ediliyor. Platformsa ayrıca Türkiye’nin hem de dünyanın en popüler sanatçılarından bazılarını peşine düşüp takip ediyor. Eğer sizler de Spotify Türkiye’nin Instagram hesabını takip edip, gelişmelerden farkında olan olmak isterseniz, burada yer alan bağlantıyı kullanarak profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Comments
To Top