Haber

Spotify Premium’un İlk 3 Ay Ücretsiz Deneme Kampanyası Yeniden Başladı

Spotify Premium'un İlk 3 Ay Ücretsiz Deneme Kampanyası Yeniden Başladı

Dünya üstünde azami kullanılan çevrimiçi müzik uygulaması Spotify, geçtiğimiz dönemlerde Premium hizmetini ilk 3 ay bedava bir şekilde sunuyordu. Reklamsız ve çok daha kaliteli bir şekilde müzik dinlemeyi olası kılan Spotify Premium, normalde aylık 17,99 TL’lik bir ödemeye sahip. 

Türkiye’de bir süredir “İlk 3 Ay bedava Premium” abonelik sistemini sunmayan Spotify, yeni kullanıcılar çekmek için bu hizmetine yeniden başladı. Eğer sizler de Spotify’ı 3 ay bedava denemek istiyorsanız, 31 Aralık 2020‘ye kadar zamanınız olduğunu hatırlatalım.

Spotify 3 ay ücretsiz deneme

Kimler Spotify Premium’un birincil 3 ay bedava kampanyasından yararlanabilir?

Spotify’ın Premium abonelik sistemini 3 ay ücretsiz kullanmak istiyorsanız ilk olarak yeni bir hesaba ihtiyacınız var. Yani daha önce Spotify Premium kullandıysanız bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Ayrıca daha önce bir hesabınız var, ancak bedava uygulamak için yeni bir hesap açmayı düşünüyorsanız da Spotify Premium için daha önce kullandığınız kredi kartı ya da banka kartı yerine öbür bir kart kullanmanız gerekiyor. 

Spotify’ın 3 ay ücretsiz abonelik sistemini nasıl kurabilirim?

spotify Premium

Spotify Premium’u 3 ay her tarafında ücretsiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız başta yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Hesap açıldıktan daha sonra sizlerden bir ödeme bilgisi istenecek. Bu ödeme bilgisi girildikten daha sonra kartınızdan ilk 3 ay herhangi bir ödeme alınmayacak, oysa eğer 3 aylık sürede Premium’u iptal etmezseniz otomatik olarak sonraki aylarda ücret alınmaya başlayacak. yine de istediğiniz süre Premium hesabınızı kapatabildiğinizi ve 3 ay sonrasında bir ödeme gerçekleştirmek zorunda olmadığınızı bildirelim. 

Eğer sizler de Spotify Premium’un ilk 3 ay ücretsiz abonelik sisteminden faydalanmak istiyorsanız, buraya tıklayarak ilgili sayfada gidebilirsiniz. 

Comments
To Top