Haber

Spotify Kids artık paylaşılan çalma listelerini destekliyor ve ebeveynlerin müziği kontrol etmesine izin veriyor

Spotify Kids artık paylaşılan çalma listelerini destekliyor ve ebeveynlerin müziği kontrol etmesine izin veriyor

Ebeveynler bundan böyle Spotify aracılığıyla çocuklarının müzik zevkini daha fazla etkileyebilir. Ses akışı platformu, bugün Spotify Kids için, ebeveynlerin oluşturdukları oynatma listelerini çocuklarıyla paylaşmalarına ihtimal tanıyan Paylaşılan Oynatma Listeleri adlı yeni bir özelliği duyurdu. Spotify Kids uygulaması, çocukları tıklayıp müzik ve hikayelere erişebilecekleri tehlikesiz bir yere götürmek nedeniyle çocukların onayladığı ses içeriğine erişim sağlar. Bu yeni özellik, çocukların bu duvarların açık havada kalan içeriğe erişmesine olasılık tanır, ama ebeveynler başlıca bekçi görevi görür. Spotify, asıl fikrin ebeveynlere büyümekten sevdikleri veya aile olarak düzenli olarak keyif aldıkları müziği paylaşmaları için bir yol arzetmek olduğunu söylüyor.

Bir oynatma listesini paylaşmak için ebeveynlerin internet sitesinin PIN korumalı alanına erişmeleri çocuklar uygulaması. sonradan, ebeveyn göre yaratılmış olması gereken, paylaşmak istedikleri müzik çalma listelerini seçebilirler. Mümkün müstehcen parçalara sahip şarkılar bir E ile işaretlenecek ve bir ebeveyn bu parçaları uyandırmak isterse bunu Spotify uygulamasından gerçekleştirmek zorunda kalacak. Bir oynatma listesini birincil paylaştıklarında, ebeveynden bu kararı onaylamasını isteyen bir açılır pencere görünecek.

Spotify, Çocuk uygulamasını 2019’da kullanıma sundu ve yeni tanıtımıyla birlikte erişimini genişletmeye devam etti. özellikleri. Ebeveynler bundan böyle çocuklarının dinleme geçmişini görüntüleyebilir ve parçaları engelleyebilir. Paylaşılan oynatma listeleri, artan bir diğer özelliktir, fakat ebeveynlerin takdir edebileceği bir özelliktir.

Comments
To Top