Haber

Spider-Man: Miles Morales’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Spider-Man: Miles Morales'in Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony’nin ilgiyle beklenen yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım 2020 tarihi itibarıyla ülkemizde piyasaya sürülecek. Oyuncularla buluşmasına bundan böyle çok eksik bir vakit kalan konsol, geriye doğru dönük uyumlu oyunların yanı sıra çoğu yeni çıkış oyununu da beraberinde getirecek.

Geliştiriciliğini Insomniac Games’in üstlendiği macera oyunu Spider-Man: Miles Morales de PlayStation 5 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek oyunlardan biri. 2018 yılında geliştirilen Marvel’s Spider-Man oyununun devamı niteliğinde olacak Spider-Man: Miles Morales, yayınlanan çıkış videosuyla birlikte kendini gösterdi.

Spider-Man: Miles Morales I Tanıtım Videosu I PS5, PS4

Yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan sinematik fragman, yeni Spider-Man oyununda bizleri nelerin beklediğine kısa bir manzara atmamızı sağlıyor. Merakla beklenen oyunun hikâyesi ise PlayStation web sitesinde şu şekilde anlatılıyor:

“Marvel’ın Spider-Man evrenindeki son macerasında genç Miles Morales, bir yana yeni evine etap uydurmaya, bir yandan da yeni Spider-Man elde etmek için ustası Peter Parker’ın izinden gitmeye çalışır.

Ama şiddetli bir şiddet onun yeni evini değil etmekle korkutma ettiğinde, coşkulu kahramanımız, büyük gücün büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Marvel’ın tüm New York şehrini kurtarmak için Miles, Spider-Man rolünü sahiplenmelidir.”

PlayStation konsollarının sevilen serilerinden Spider-Man’in son oyunu Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım tarihinde PlayStation 5’in çıkış oyunlarından biri olarak piyasaya sürülecek ve PlayStation 4 kullanıcılarına da sunulacak.

Spider-Man: Miles Morales, derhal PlayStation Store’da ayrıca PS5 keza de PS4 konsolları için 459 TL’lik etiket fiyatıyla ön sipariş edilebiliyor. Buradaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilir, oyun hakkında daha artı bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Comments
To Top