Haber

Sony, Spider-Man 3’te Tüm Örümcek Adamları Görebileceğimizin İpucunu Verdi

Sony, Spider-Man 3'te Tüm Örümcek Adamları Görebileceğimizin İpucunu Verdi

Marvel evrenindeki en sevilen süper kahramanlardan bir parça başına olan Spider-Man, birçok oyuncu tarafından canlandırıldı ve son olarak Tom Holland ile karşımıza çıktı. Holland, Marvel Sinematik Evreni’nde de bulunan Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home ile Spider-Man olarak seyircilerin karşısına çıktı.

Yine Tom Holland’ın baş rolünde yer alacağı üçüncü Spider-Man filmiyle ilgili olarak ise hayranların ortaya attığı bir söylenti bulunuyor. Buna tarafından üçüncü Spider-Man filminde Tom Holland’a daha önce Spider-Man’i canlandıran öteki aktörler de eşlik edecek ve film, tıpatıp Spider-Man: Into the Spider-Verse gibi aniden çok gerçeklikte geçecek.

Üçüncü filmde Spider-Man’ler birleşiyor mu?

spider-man, birbirini gösteren spider-man'ler

Hayranlar göre ortaya atılan bu söylentiye Sony de tuzlu biber ekmiş gibi duruyor. Sony Channel Latin America’da yayınlanan bir videoda şu ifadelere yer verildi: “Gözde Spider-Man’in kim? Tercih gerçekleştirmek zorunda değilsin, Marvel Multiverse’te her şey gerçekleşebilir. Spider-Man 3’te üç Pater Parker’ın dünyayı birlikte kurtardığını görmen oldukça mümkün.”

Movie Web’de bulunan habere kadar Sony Channel Latinoamerica’nın devlete ait internet sitesi, videonun ortaya çıktığı YouTube kanalına bir bağlantı içermiyor. Oysa Twitter hesaplarında bu temas bulunuyor. Dolayısıyla şu an için bunun resmileştiğini anlatmak öyle mümkün yok.

Tabii Spider-Man’in yeni filmiyle ilgili bu cins söylentileri güçlendiren ayrı olaylar da bulunuyor. Örneğin Andrew Garfield‘ın yer aldığı The Amazing Spider-Man filmlerinde rol bölge Jamie Foxx’un Electro rolünü her yerde canlandıracağı biliniyor. Hem Tobey Maguire‘ın yer aldığı Spider-Man filminde Doctor Octopus’u canlandıran Alfred Molina ile de görüşüldüğüne dair söylentiler bulunuyor.

Bunlara ek olarak Doctor Strange’in de filmde yer alacağı biliniyor. Strange’in buradaki rolü, Spider-Man’i öteki evrenlerdeki Spider-Man’ler ile iletişime geçmesini karşılamak olabilir. Hazır üç Spider-Man bir araya gelmişken dördüncü Spider-Man olarak Miles Morales‘in de aralarına katılması hiç de fena olmaz gibi duruyor.

Comments
To Top