Haber

Sony, PlayStation 5 İçin Heyecanı Artıran Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınladı

Sony, PlayStation 5 İçin Heyecanı Artıran Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınladı

Japon teknoloji devi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i 12 Kasım Perşembe günü ABD ve birkaç seçili ülkede resmi olarak satışa sunacak. Şirket, lansmana sayılı gün kala yeni nesil oyun konsolu ile ilgili heyecanı artırmak amacıyla yeni bir tanıtım videosu paylaştı.

“Yeni oyun olanaklarını özgürlük bırakın” başlıklı videoda Horizon Forbidden West, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls ve daha pek çok oyundan görüntüler yer alıyor. Aslına bakacak olursak PlayStation kadar paylaşılan yeni videonun daha önce paylaşılan bir video ile son derece aynı olduğunu bildirmek pek de yanlış olmaz.

Sony, yeni PlayStation 5 videosunda oyun içi görüntülere yük veriyor

horizon

28 Ekim’de, “Gideceğimiz yerin sınırı yok. Hepimiz kaşifiz. Yeni PS5 lansman reklamını izleyin” açıklamasıyla paylaşılan videoda oyunlardan sinematik görüntülere yer veren PlayStation, yeni videoda ise daha fazla oyun içi görüntülere yer vererek oyun severlerin PlayStation 5 ile birlikte karşılaşacakları deneyimi öne hariç tutmak istiyor. 

PlayStation 5, bazı ülkelerde bu hafta itibarıyla piyasaya sürülecek olsa da Türkiye’deki oyunseverler PlayStation 5 ile tanışmak için 19 Kasım’ı ummak zorunda kalacaklar. Sony, PlayStation 5 için Türkiye’de 8.299 TL’lik bir fiyat etiketi belirlemiş durumda ancak şirket, döviz kurunun ya da yasal yükümlülüklerin değişikliğine tarafından fiyatın da ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebileceğini belirtiyor.

Sony’nin PlayStation 5 lansman oyunlarını gösterdiği yeni video

PlayStation 5 oyunlarından sinematik görüntülerin kullanıldığı video

Comments
To Top