Haber

Sonunda dondurma kapsülleri sayesinde evde dondurma yiyebilirsiniz.

Sonunda dondurma kapsülleri sayesinde evde dondurma yiyebilirsiniz.

Son yıllarda kapsül teknolojilerinin VC ve Kickstarter destekli yükselişi doğru, kapsül kahve, kapsül meyve suları, kapsül dudak boyası, bakla ot, kapsül kokteyller, kapsül kurabiyeler, bakla ekmeği ve fazla daha fazlasını aldık. Şu Anda, nihayet iyi şeylere geliyoruz: kapsül tabanlı dondurma.

Gizmodo göre saptama edilen ColdSnap adlı yeni bir cihaz, bilinmez bir takım malzemelerle batmış kapsülleri alıp onları yumuşak ışık halkası getirebilir. açlık üstüne dondurma servisi. Dondurma ColdSnap’in esas satış noktası olsa da şirket, dondurulmuş yoğurt kapsülleri, dondurulmuş kahve kapsülleri, dondurulmuş smoothie kapsülleri, dondurulmuş “dinç shake” kapsülleri ve sulu meyveli dondurma kapsülleri de sunmayı planlıyor.

Keza olacak. şirketin reklamını daha keskin bir şekilde düşünmek isteyebileceği dondurulmuş kokteyl kapsülleri.

gerçi, aygıt başlıca aileler için bir dondurma makinesi olarak sunuluyor. Şirket keza, çalışanlarına bir ikramiye sunmak (ücretsiz dondurmaya hayır demem) ya da kafeterya veya otel lobisi gibi ortak alanlarda dondurma satış isteyen şirketlere yönelik bir iş sürümü yayınlamayı planlıyor.

Her kapsül tabanlı gadget gibi, keskin dezavantajlar vardır. Dondurma, yiyecek satan çoğu mağazadan zahmetsizce satın alınabilir ve çağdaş buzdolapları tipik olarak, dondurulmuş ürünleri belirsiz süreler baştan başa gizlemek ve gizlemek için bölünmüş öbür bir alana sahiptir ve bunların hepsi özel bir buz ihtiyacını ortadan kaldırabilir. evde krem ​​makinesi. aynı zamanda büyükçe görünüyor, bu yüzden çok pozitif tezgah alanına ihtiyacınız olacak.

Alet veya kapsüllerin ne kadara mal olacağı konusunda az önce bir veri yok. Makinenin 2021’in ikinci çeyreğinde sevkiyata başlaması bekleniyor.

Kapsül tabanlı kahve makineleri haricinde, kapsül tabanlı yiyecekler, birçok şirketin umduğu değin patlayıcı bir şekilde popüler olmamıştı. Juicero, bir yıldan azıcık fazla sürdü ve tortilla kapsülleri yapma sözü veren Flatev, Kickstarter’ın ötesine geçmemiş olabilir.

ColdSnap, kapsül bazlı dondurulmuş tatlılar fikrini keşfeden birincil şirket de değil. Başka bir şirket 2017’de donmuş yoğurt kapsüllerini araştırdı ve LG 2019’da kapsül bazlı dondurma, dondurulmuş yoğurt, muhallebi, şerbet, gelato ve daha fazlasını keşfetti.

şu anda ColdSnap’in daha iyi olacağını düş etmek kuvvet pod kalabalığının geri kalanından daha fazla. Dippin ’Dots geleceğin dondurmasıysa ColdSnap, kapsül takıntılı günümüzün dondurması olabilir.

Comments
To Top