Haber

Sonos, Move kablosuz hoparlörü için 69 dolarlık pil değiştirme kitini tanıttı

Sonos, Move kablosuz hoparlörü için 69 dolarlık pil değiştirme kitini tanıttı

Sonos, yeni bir pil değiştirme kiti sunarak müşterilerin 399 $ ‘lık Sonos Move kablosuz hoparlörlerinden daha uzun ömürlü olmalarına muavin olacak. Move, Sonos’un birincil pille çalışan hoparlörüdür, ama şirketin öteki ürünlerinin tümü duvara takılır. Kit 69 dolara mal oluyor ve bataryayı, eskisini çıkarmaya tezgâhtar olan birkaç aleti ve bir çift yedek vidayı içeriyor.

“Yeni değiştirme batarya kiti, müşterilerin hoparlörü en ince ayrıntısına kadar değiştirmeye lüzum kalmadan yıllardan beri kullandıktan sonradan bile hoparlörleri için uzun pil ömründen yararlanmaya devam etmeleri için tasarlandı,” diyor Sonos. Şirket daha önce Move’un pilinin değiştirilebileceğinden bahsetmişti, ancak şu asıl dek bağımsız pil sunmadı. Bunu Sonos web sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Move’un pilinin yaklaşık 900 yük döngüsü (yaklaşık üç sene) dayanacağı varsayım ediliyor. Fotoğraf: Dan Seifert / The Verge

Kitle ne kadar az şey geldiğini düşünürsek, Move’un pilini değiştirmek bir devir için o kadar da göz korkutucu görünmüyor. Batarya değişiklik kitini, sahip olduğunuz Hareketin rengine uyacak şekilde siyah ya da beyaz olarak satın alabilirsiniz. Eski pille ne yapacağınıza gelince, yapacağınız en iyi şey onu yerel bir e-atık geri dönüşüm tesisine götürmektir.

Kutudan yeni çıkmış Sonos Move’un yaklaşık 11 saate ulaşacağı tahmin edilmektedir. müzik çalma. Ve şirket, fabrikada takılan pilin takriben 900 sorumluluk döngüsü (ya da takriben üç sene) sürmesi gerektiğini söyledi. Fakat sonunda batarya ömrünün kısaldığını ve kısaldığını fark ederseniz, bundan böyle bütün kapasiteyi geri doldurma seçeneğiniz vardır. Bu, çoğu kablosuz hoparlörün size sunmadığı bir seçenektir.

Comments
To Top