Haber

Sokağa Çıkma Yasağında Can Sıkıntısına İyi Gelecek 7 Eğlenceli Alışılmadık Site

Sokağa Çıkma Yasağında Can Sıkıntısına İyi Gelecek 7 Eğlenceli Alışılmadık Site

Koronavirüs pandemisi nedeniyle pek çoğumuz evlerimizden dışarı çıkamıyoruz. Son olarak hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının da gelmesiyle birlikte evde sıkkınlığımızı giderecek bazı şeyler bulmalıyız. Bunlar arasında film izlemek, oyun oynamak gibi eylemler en güzel çözümler gibi görünse de bir takım halk müziği sıkkınlığını tamir etmek için daha öbür yollar arayabiliyor. 

Bugün sizlere can sıkıntısına karşı birebir olan birbirinden 7 başarılı site sunacağız. Bu sitelere girerek zamanınız keza daha etkili keza de eğlenceli bir şekilde kullanabileceksiniz. Hazırsanız listemize başlayalım:

Pandemi döneminde can sıkıntınızı giderecek 7 site

Sıcacık kapı

Kapı

Bu sitede yer alan kapıya her dokunduğunuzda Google Haritalar’da adamakıllı tesadüfen bir yere gidiyorsunuz. Bu yer bir müzenin içi olabileceği gibi futbol sahasının kenarı da olabilir.

Radiooooo

Radioooo

Bu sitenin sizi kesinlikle çok memnun edeceğini söyleyebiliriz. Dünya’da istediğiniz bir ülkeye tıklayıp orada döneme tarafından sevilen müziği dinlemeye başlayabiliyorsunuz. Mesela Türkiye’yi seçip 1960 yılında popüler olan bir müziği dinleyebilirsiniz. Dünyanın çeşitli bölgelerine tıklayın ve o bölgede hangi müziğin sevildiğini görün. 

LivePlasma

LivePlasma

Listemize başarılı müzik önerilerinden devam ediyoruz. Bu site, seçtiğiniz bir şarkıcıya kadar size yeni sanatçılar öneriyor. Son derece hoş bir tasarıma sahip LivePlasma, sevdiğiniz bir müzisyen üzerinden yeni şarkıcılar tanımanızı sağlayabilir. 

100,000 Stars

Stars

Bu site, özellikle astronomiye ilgisi olanların içinde kaybolacağı türden bir tasarıma sahip. Kendi yıldızımız Güneş de dahil o kadar çok yıldızı keşfedebildiğiniz ve yanında gidebildiğiniz bu site, görsel bir şölen sunmasının yanına son derece hoş bilgiler de veriyor.

Airpano

Airpano

Bu site, dünyanın dört bir yanında bulunan özel konumların yüksek çözünürlüklü panoramik görüntülerini sunuyor. 

Rainfor.me

Rainforme

Yağmurun sesi güzeldir. Özellikle bir şeylere odaklanmak istediğimizde çok rahat verici gelebilir. Bu site ise tamamiyle bunu sağlıyor. Ne yetersiz ne artı.

8biticon

8Bit

8 Bit görüntülerle kendi avatarınızı oluşturmak istiyorsanız, bu site size bunu fazlasıyla sunacak.

Peki sizler listemizde bulunan siteleri beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top