Haber

Sniper Elite 4’ün Switch Oynanış Videosu Yayınlandı

Sniper Elite 4’ün Switch Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu ay içerisinde Sniper Elite 4 oyununu Nintendo Switch’te göreceğiz. Bu Nedenle oyun Nintendo platformuna da ilk kere gelmiş olacak. Oyunun geliştiricisi olan Rebellion da bize oyunun konsolda nasıl görüneceğine dair bir fragman paylaştı.

Her ne dek yapımcılar bu videoya oynanış videosu demiş olsa da, 10 saniyelik girişten sonradan sıkça indirimli görüntüler karşımıza çıkıyor. Bu da Switch’in bu 3. şahıs macerayı ne derecede bize sunduğu hakkında net bir zihin sahibi olmamızı engelliyor.

Sniper Elite 4 Switch’e geliyor

sniper elite 4

Fragmanda başlıca karakterimizi İtalya’da 2. Dünya Savaşı’nda Nazileri birer birer avlarken görüyoruz. Sniper Elite’in meşhur X-ray öldürme kamerasının da konsolda nasıl gözüktüğüne tanık oluyoruz. 

Videoda hem Switch uyarlamasında konsolun özelliklerinin nasıl kullanıldığı hakkında da az da olsa akıl sahibi olabiliyoruz. Bu özellikler arasında jiroskopik nişan alma, HD Rumble desteği, karakter kişiselleştirme ve 4 kişiye dek destekleyen lokal fazla oyuncu modları yer alıyor. 

genel olarak daha aile dostu oyunlarla tanıdığımız Switch için bu nesil oyunlar o kadar de alışılmadık olmasa da üretim, konsola gayet sürükleyici şekilde aktarılmış gibi duruyor. Tabii bu durumu demin deneme etme şansımız olmadı.

Sniper Elite 4, Switch’e 17 Kasım’da çıkacak

sniper elite 4

Sniper ELite 4, iki hafta sonra 17 Kasım’da Nintendo Switch platformunda oynanabilir olacak. Oyunu çoktan eShop üzerinden ön sipariş verenler yapıma %15 indirimle sahip olabilecek. Oyunun fragmanını aşağı bulunan bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Comments
To Top