Dizi & Film

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı

Mf yapım kadar Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına giriş yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan bulunan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için çok uğraş harcamıştır. Yurtdışında eğitim almak için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda bu arada edanın yurt dışı bursu bir anda kesilir. Okuması için tek ihtimal olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda’nın bursunu geri vermek için tek bir şart talep eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda birincil öncelikle böyle basit bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede koşullar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında dürüst bildikleri herşeyi her tarafta ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını minik yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile değil kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, modern ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üstüne kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonra ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde yalnızca işe yer açan bir işaddımıdır. Acımasız ve güçlüdür. Fakat bir gün insafsızca davrandığı edan karşısına çıkıp onu başaşağı edene kadar. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan hanım Serkan Bolat’ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş ama parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan’a canını adamıştır. Asilzade bir aileden gelmesi onu stiline düşkün ışık halkası getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan daha sonra denetim bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzaktan karışmak zorunda kalır. 

 

Sen Çal Kapımı 18. Birim Özeti

Sen Çal Kapımı, yeni bölümü ile 11 Kasım Çarşamba 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Comments
To Top