Oyun

Sega Genesis Mini ile retro oyuna geri dönün – Amazon’da 30 $ indirimli

Sega Genesis Mini ile retro oyuna geri dönün - Amazon'da 30 $ indirimli

30 $ TASARRUF EDİN: Retro oyun günlerinizi Sega Genesis Küçük ile bitmiş yaşayın – Amazon’da 22 Aralık itibariyle alışılagelmiş fiyattan 30 $ indirimli.

2020, PlayStation 5 veya Xbox Series X (veya böyle yuvarlanırsanız her ikisi) gibi yeni cins bir konsolu puanlamaya çalışmakla ilgilidir. Oysa ne kadar seri tükendikleriyle bir tane edinmek az kalsın imkansızdı. Yalnızca uğurlu birkaçı fiilen bir tanesini ele geçirebildi ve geri kalanında manâsız bir alışveriş arabası ve ezilmiş bir rüya dışında hiçbir şey kalmadı.

Peki yeni nesle geçmeniz gerektiğini kim söylüyor? Ters yöne gitmek tamamen iyidir: tamamen retro. Sega Genesis Mini, bir takım retro oyun klasiklerini yeniden ziyaret etmenin inanılmaz (ve yerinde fiyatlı) bir yoludur ve hemen Amazon’daki orijinal fiyatından 30 $ kesilmiş.

AYRICA GÖRÜN: 1.000 $ ‘dan daha düşük maliyetli en iyi dizüstü oyun bilgisayarları

Tak ve çalıştır Sega Genesis Küçük, orijinal konsolun minyatür bir kopyasıdır bütün ihtişamıyla. HDMI aracılığıyla TV’nize zahmetsizce bağlanır ve kutunun 42 efsanevi oyununa anında erişim sağlar. Ecco the Dolphin, Castlevania: Bloodlines, Toe Jam & Earl, Sonic the Hedgehog, Gunstar Heroes, Earthworm Jim, Street Fighter 2 gibi klasikler ve sizi oldukça uzun süre meşgul edecek daha pozitif oyun bulacaksınız. Oynamak istediğiniz bir arkadaşınız olması durumunda ayrıca iki kumanda da alacaksınız.

Bu yeni tür hayalleri askıya alın – Amazon’da bir Sega Genesis Küçük alın ve 30 ABD doları tasarruf edin.

Retro oyunlara geri dönün Sega Genesis Mini ile - Amazon'da 30 $ indirimli /” jpg >

Amazon’da 30 ABD doları tasarruf edin Ayrıntılara Bakın

İlgili içeriği keşfedin:

Daha önce hiç görünmeyen bu demoya göz atın “Simpsonlar” Sega Dreamcast oyunu

PC’nizde bir Xbox kumandası nasıl bağlanır ve kullanılır

Mario’nun ‘babası’ Shigeru Miyamoto, Super Nintendo World tema parkını gösterir

Comments
To Top