Haber

Samsung’un Yeni True Wireless Kulaklıklarının İsmi Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni True Wireless Kulaklıklarının İsmi Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ortaya atılan iddialara tarafından 2021 yılının ocak ayında yeni amiral gemisi zeki telefon serisini tanıtacak. Samsung Galaxy S21 ismiyle çıkış yapmasını beklediğimiz bu çabuk, beraberinde Samsung’un yeni True Wireless kulaklıklarını da getirecek.

Samsung’un yeni True Wireless kulaklıkları bugün Endonezya Telekom Sertifikasyonu’nun sitesinde kendisini gösterdi. Yeni kulaklıklar, SM-R190 model numarasına sahipti. Lakin sitede yer alan en manâlı data kulaklıkların hangi isimle kullanıcılara sunacağının kesin olmasıydı.

Samsung’un yeni kulaklıklarının ismi ortaya çıktı:

samsung kulaklık

Endonezya Telekom Sertifikasyonu’nun internet sitesinde yer alan bilgiye takriben Samsung’un yeni True Wireless kulaklıkları Galaxy Buds Pro ismiyle piyasaya sürülecek. Kulaklıklar, daha önce Çin’in 3C sertifikasyon sitesinde yer alan bilgilere kadar 472 mAh’lik pile sahip bir kutuyla birlikte satılacak.

Samsung’un yeni True Wireless kulaklıklarıyla ilgili ortaya meydana çıkan bu bilgiler, şirketin yeni ürünlerini çok yakında tanıtmayı planladığını gösteriyor. Yani Samsung’un yeni telefonunu ve kulaklıklarını ocak ayında tanıtacağı iddiaları ortaya çıkan bilgilerle birlikte daha da güçleniyor.

galaxy buds

Lakin Samsung’un yeni True Wireless kulaklıklarının isminin ortaya çıkması akıllara yeni bir soru işaretini de getirdi. Bugüne kadar Samsung’un yeni kulaklıklarını Galaxy Buds Beyond ismiyle görmüştük. Bu ismin Galaxy Buds Pro’nun kod adı olup olmadığını kesinkes bilmiyoruz.

öte taraftan Samsung, yeni kulaklıkları için Galaxy Buds Beyond ismini düşünmüş olabilir. Oysa şirket, sonradan verdiği bir kararla kulaklıkların ismini Galaxy Buds Pro olarak değiştirmiş olabilir. Bütün bunların yanı sıra Samsung Galaxy Buds Beyond, Galaxy Buds Pro’dan apayrı bir ürün olarak da karşımıza çıkabilir. Yeni kulaklıklar hakkındaki teferruat önümüzdeki günlerde netliğe kavuşacaktır.

Comments
To Top