Haber

Samsung’un Kayıp Bulucu Cihazı, SmartThings Uygulamasında Ortaya Çıktı

Samsung'un Kayıp Bulucu Cihazı, SmartThings Uygulamasında Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni bir kayıp bulucu cihaz üstünde çalıştığı, herkes tarafından bilinen bir gerçek. Kısa bir zaman önce sertifikasyon kurumlarında da ortaya çıkan aygıt, koskocoman bir ihtimalle Galaxy S21 ailesinin duyurulmasıyla birlikte piyasaya sürülecek. Popüler bir sızıntı kaynağı olan Ishan Agarwal ise bu ürünün tasarımının nasıl olduğunu gözler önüne serdi.

Ortaya çıkan görüntüler, Galaxy Smart Tag olarak isimlendirilen kayıp aygıt bulucunun iki bambaşka renk seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. Samsung SmartThings isimli uygulamanın kodlarında yer alan görüntüler, bu cihazın yumuşak köşelere sahip dörtgen yapıda olacağını gösteriyor. Ortasında bir halka olacak cihazın üstündeyse, bir eşyanın üstüne iple bağlanmasını karşılayan delik bir birim bulunuyor.

Samsung Galaxy Smart Tag’ın tasarımı işte böyle olacak

Samsung Galaxy Smart Tag

Samsung’un yeni kayıp mahsul bulucusuyla ilgili ortaya çıkan bilgiler, bu ürünün Bluetooth 5.1 desteğine sahip olacağını gösteriyor. Keza NFC ve UWB gibi teknolojiler de bu üründe yer alacak. Bu Vesile Ile kullanıcılar, kaybolan bir eşyasını Galaxy Smart Tag ile bulma imkanına sahip olacaklar. giderken, uzunca bir süredir ABD merkezli teknoloji devi Apple‘ın da bu tür bir mahsul üzerinde çalıştığını hatırlatmak gerekiyor.

Samsung Galaxy Smart Tag’ın, oldukça yerinde fiyatlı bir ürün olacağı konuşuluyor. Kullanıcılar muhtemelen, bu ürüne sahip almak için 15 euro (yaklaşık 150 TL + vergiler) ödeme yapacaklar. Samsung’un yapacağı talimatlar, bu ürünün hem fiyatını hem de bilinmez diğer özelliklerini gözler önüne sermiş olacak.

Comments
To Top