Haber

Samsung’un Giriş Seviyesi Akıllı Telefonu Galaxy A02’de 5.000 mAh Batarya Bulunacak

Samsung’un Giriş Seviyesi Akıllı Telefonu Galaxy A02’de 5.000 mAh Batarya Bulunacak

Zeki telefon sektörünün en büyüklerinden olan Samsung, bambaşka seviyelerde ürettiği sayısız zeki telefon modeliyle müşterilerine fazla sayıda alternatif sunuyor. Şirketin bu politikası bazen eleştirilse de çok daha artı müşteriye ulaşmasını sağlıyor. Şirket, son olarak yeni bir antre seviyesi akıllı telefon üstünde çalışıyor. 

Samsung’un yeni giriş seviyesi zeki telefonu Galaxy A02, acilen de Latin Amerika’nın CPQD sertifikasında ortaya çıktı. Sertifikadan elde edilen bilgilere göre SM-A025M / DS model numarasına sahip Galaxy A02’de 5.000 mAh’lik bir batarya bulunacak. 4.800 mAh nominal kapasiteye sahip batarya, serinin önceki telefonu olan Galaxy A01’in bataryasından 2.000 mAh değin daha pozitif.

Samsung Galaxy A02

Samsung Galaxy A02’nin beklenen özellikleri neler?

Samsung’un antre seviyesi akıllı telefonu Galaxy A02 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce Geekbench’te görünen zeki telefon, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 450 yonga setinden alacak. aynı zamanda 3 GB RAM’e sahip olacağını öğrendiğimiz telefonun öteki özellikleri hakkında net bir veri bulunmuyor. 

Telefon hakkında çok net bilgiler olmasa da söylentilere tarafından 5,7 inçlik HD+ bir ekrana sahip olacağı konuşuluyor. 13 MP asıl sensör ve 2 MP derinlik sensörü olmak üzere ikili arka kamera kurulumuyla gelmesi beklenen telefonun ön tarafında ise 8 MP’lik selfie kamerası yer alacak.

Samsung Galaxy A02

Bir Takım pazarlarda Galaxy M02 ismiyle çıkabilir

Samsung’un antre seviyesi akıllı telefonu A02’nin bir takım pazarlara Galaxy M02 ismiyle çıkması bekleniyor. 5.000 mAh’lik bataryasıyla şarja takmadan uzun süre kullanmayı vadeden akıllı telefonun önümüzdeki ay tanıtılıp 2021’in ilk aylarında satışa sunulması bekleniyor.

Comments
To Top