Haber

Samsung’un Galaxy S21 telefonları pek çok özellikle birlikte gelir, ancak şarj cihazı yoktur

Samsung’un Galaxy S21 telefonları pek çok özellikle birlikte gelir, ancak şarj cihazı yoktur

Resmi Olarak: Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları, kutuda çok miktar tuğlası olmadan gönderilecek. Telefonlar bir USB-C – USB-C kablosu içerecek, fakat bunu duvara takmanın bir yolu yok. Samsung, 25W çok miktar cihazının fiyatını 35 dolardan 19.99 dolara düşürdü. USB-C yük tuğlanız yoksa veya yüksek enerjik bir cihazınız yahut ve çabuk sıkıntı etmek istiyorsanız, telefon fiyatına 20 ABD doları eklemeniz gerekir.

The Bunun standart bir kablo olduğu gerçeği, birçok teknoloji uzmanının onu yük edebilecek bir şeye sahip olacağı anlamına geliyor – oysa bunu yapmayan bir herif hayal etmek güç yok. Geçen yıl Galaxy bir USB-C şarj tuğlasıyla birlikte gelirken, ondan öncekiler yoktu – ve her yıl yükseltme yapmayanlar, ortalıkta bedava bir USB-C çok miktar tuğlasına sahip olma olasılıkları daha azdı.

S21 Plus 5G’nin kutusunun sızdırılan bu devlete ait, bir sorumluluk cihazı içermeyen potansiyel zayıflama etkilerini gösteriyor. Image: Evan Blass

Yazılar ihmalkârlık edilmek üzere duvardaydı: Geçen yılki iPhone 12’ler kutuda yük tuğlası olmadan geliyordu ve Samsung bu gerçeği alay ederek yaptığı reklamları geri alıyordu. bununla birlikte bir süredir söylenen bir harekettir, ama yeni telefonunuzu ilk kez kutusundan çıkardığınızda ve onunla birlikte eski bir sorumluluk cihazı uygulamak zorunda kaldığınızda yine de birazcık sıkıcı olacaktır.

Tüm bunların boşuna olmadığını belirtmekte menfaat var – kutuda bir şarj cihazına sahiden gereksinim duyan her kişi için, sahip olmayacak bir başka biri olurdu ve eksilmek her zaman iyidir teknolojinin ürettiği e-atık miktarı. görünürde şirketler, yük cihazlarına ihtiyaç duyan şahısların bunlara sahip olmasını sağlamanın bir yolunu bulmuş ya da her sene yükseltmeyen insanlara daha iyi hizmet verebilmek için düzenli yük cihazlarını bir sene daha dahil etmiş gibi görünüyor (sırası gelmişken, isn Zaten en çevre dostu yol bu değil mi?)

Telefonun bir resmi ve Samsung, çevresel kaygılardan laf ederek S21 “tam ihtiyacınız olan şey” ile birlikte gelir. Resim: Samsung

Kutuya dahil olmayan şeylerden bahsetmişken, S21 hem bir çift kablolu kulaklık olmadan da gönderilecek (muhtemelen, yasaların gerektirdiği durumlar hariç.) Çok Miktar cihazında olduğu gibi, bu da bir eksiklik. Zaten bir çift kulaklığınız varsa veya Galaxy Buds Pro’yu almaya çalışıyorsanız bu nafile gidecek, oysa zaten bir çifti olmayan ve basit tutmakla iyi olacak ahali için bir serseri.

Comments
To Top